reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płacz wg jednego schematu

Oj strasznie cierpiała od 15 prawie nic nie zjadła o 20 może 30 ml mleka mam nadzieje ze niedługo wstanie, a śpi jak zabita. Biedny mąż, bo to on z nią dzisiaj był i już nie wiedział co ma robic. Obwinia się, a to nie jego wina, bo przy każdym pampersie dokładnie ha wymyje i nakremuje ☹️
 
reklama
Jeszcze tyleczka nie miala odpazonego na szczescie. Wszystko przed nami. Ja smaruje sudokremem albo olejem kokosowym jak widze ze cos lekko sie zaczerwienia. No i w zwiazku z tym ze suszarka obok to tylek jej podsuszam wtedy jest przeszczesliwa :p bardzo Wam dziekuje dziewczyny. Takie slowa wsparcie duzo daja, bo z samotności mozna oszalec.
 
Oj strasznie cierpiała od 15 prawie nic nie zjadła o 20 może 30 ml mleka mam nadzieje ze niedługo wstanie, a śpi jak zabita. Biedny mąż, bo to on z nią dzisiaj był i już nie wiedział co ma robic. Obwinia się, a to nie jego wina, bo przy każdym pampersie dokładnie ha wymyje i nakremuje ☹
Ja mam kupione takie podkłady jednorazowe, jak chce zeby pupe powierzyła to klade na podklad i dziecko lezy z interesem na wierzchu. A sudokrem jest bardzo fajny. Wchlania sie szybko i nie zostawia żadnych tlustych filtrow. Dodatkowo pupe przemywam reczniczkami jednorazowymi ktore mocze w wodzie. Nie uzywam zadnych husteczek. Moze cos z tych rad Ci przypadnie do gustu.
 
@Gata92 sen jest dla niej na chwile obecna najlepszy. Chorobę czy ból najlepiej przespać jeśli się da.
@Nika1404 nie ma za co. Poza tym, sama nie jesteś. Masz swoją mała gwiazdę. Na chwile obecna wasza relacja jest jednostronna, ty obsługujesz ja jak królowa angielska, ale potem to się wszystko zwróci wielokrotnie i będziesz miewać takie momenty jak ja:

975C6821-E0AA-47F6-8734-4FF481A87ADC.jpeg
 
Ja mam kupione takie podkłady jednorazowe, jak chce zeby pupe powierzyła to klade na podklad i dziecko lezy z interesem na wierzchu. A sudokrem jest bardzo fajny. Wchlania sie szybko i nie zostawia żadnych tlustych filtrow. Dodatkowo pupe przemywam reczniczkami jednorazowymi ktore mocze w wodzie. Nie uzywam zadnych husteczek. Moze cos z tych rad Ci przypadnie do gustu.

Tak właśnie robię tylko woda i chodzi Ok 30 min bez pampersa ☹️ w nocy 3 kupki jak ja krępowałem w tym jedna na mnie ☹️ dzisiaj stwierdziłam ze ta maść nie daje rady i posmarowałem sudocrem. Dzisiaj już 4 kupki. Oby ta biegunka minęła. Na szczęście dużo pije i tym się nie martwię. Tyłek wyglada fatalnie dwa wielkie place na pośladkach. Trochę mniej ja boli, bo da sobie wymyć i nakremowac. Dziękuje za rady mam w domu olejek kokosowy muszę ja nakremowac tym może jej pomoże, bo już nie wiem co mam robic. Jak minie chociaż jej biegunka zabiorę ja do bawialni niech trochę poszaleje. Z samotnością Cię rozumiem tez tak czułam ale przecież nie jesteśmy same jest dzidZia i mąż [emoji6]. Głowa do góry dawaj znać jak postępy.
 
@Gata92 sen jest dla niej na chwile obecna najlepszy. Chorobę czy ból najlepiej przespać jeśli się da.
@Nika1404 nie ma za co. Poza tym, sama nie jesteś. Masz swoją mała gwiazdę. Na chwile obecna wasza relacja jest jednostronna, ty obsługujesz ja jak królowa angielska, ale potem to się wszystko zwróci wielokrotnie i będziesz miewać takie momenty jak ja:

Zobacz załącznik 996421

Ale słodka [emoji4]. Zmywarka widze nie potrzebna jak ma się taka pomocnice [emoji6]
 
Zmywarka jak najbardziej potrzebna.
Pralka tez. Pokaz mi niemalże dwulatke, która umie wylizać łopatkę nie rozmazując czekolady na przestrzeni przynajmniej 1 hektara?
 
Zmywarka jak najbardziej potrzebna.
Pralka tez. Pokaz mi niemalże dwulatke, która umie wylizać łopatkę nie rozmazując czekolady na przestrzeni przynajmniej 1 hektara?

Nie ma takiego , a ile dziecko ma przy tym radochy [emoji4]. Kiedyś nam pomogą w sprzątaniu heh [emoji6]. U nas tak panna pięknie je, ze nawet śliniak nic nie daje pralka to min raz dziennie, a teraz przy tym chodzeniu bez pampersa i myciu wszystkiego to non stop chodzi. Jeszcze pies dzisiaj miał coś na tyłku w wytarł w podłogę [emoji43]. Dobrze, ze mąż jeszcze tak nie robi bo bym już całkiem zakupana byla
 
reklama
@DarkAsterR brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko ^^
@Gata92 bede dawać znać. Dzisiaj mieliśmy wizytę domowa biura konsultacji pediatrycznych, tak to się nazywa. To nie do końca są lekarze, ale wspierają w wielu kwestiach. Od 2 dni z mała jakby lepiej. Nie wiem... może odreagowywał szczepienie przez tydzień o_O
Pani z konsultacji stwierdziła ze jest to możliwe. Uczymy się siebie, obserwuje ja, teraz chociaż zaczynam widzieć różnice między tym co i kiedy jej przeszkadza, boli, niepokoi. Wcześniej to był jeden wielki wrzask zlepiony w jedna całość. Teraz płacze inaczej jak boli, jak jest znudzona, jak chce spać. Zaczynam to powoli roznicowac i przynajmniej mogę zareagować. Przestaje się bać własnego dziecka... serio się bałam robić cokolwiek, zeby nie wywołać histerii. Jedna z ulubionych pozycji lysola:
 

Załączniki

  • F1B1F366-3641-484D-9FDB-79F6C9063E10.jpeg
    F1B1F366-3641-484D-9FDB-79F6C9063E10.jpeg
    283,1 KB · Wyświetleń: 126
Do góry