reklama

Płaczliwe przebudzenia ... pogodnego dotąd maluszka

Temat na forum 'Spanie' rozpoczęty przez Brunkowa Mama, 14 Marzec 2008.

1. Brunkowa Mama

Brunkowa Mama Fanka BB :)

Dziewczyny od kilku dni zaobserwowałam, że mój wiecznie uśmiechnięty synek z drzemek w ciagu dnia budzi się zupełnie inaczej niż do tej pory ... płacze, trze oczka jakby był niedospany (sam usypia zarówno w ciągu dnia jak i na noc, potrafi więc usnąć jak jest zmęczony i dalej dospać - tzn. potrafił jeszcze przed chwilą ... mam wrażenie, że budzi się śpiący i zły ... po jakiejś chwili przytulanek przechodzi mu - jest ogólnie pogodny i łatwo go zająć ...
    Zachodzę w głowę co może być przyczyną tego stanu ...
    Myślicie, że idące trójki mogą być temu winne ?
    Wieczorem na noc usypia ładnie ale od kilku dni zdarza mu się oprócz karmienia nad ranem obudzić się w nocy i popłakać .. usypia sam albo go przytulam i usypia ...
    Do tej pory spał do rana ...
    Skończył 9,5 miesiąca ...
    Jakieś zaburzenia snu ? czy zęby ?
    Jak myślicie ?

2. Sylwia.K.

Sylwia.K. Początkująca w BB

[​IMG]Najpierw skonsultuj to z lekarzem,moj maly ma rok i dwa mies.i ciagle sie budzi w nocy po kilka razy,konsultowalam to z lekarzem a on mi na to(no wlasciwie czego on chce w tej nocy pic?smoczek?)ja probowalam wszystkiego lacznie ze zmiana miejsca lozeczka i nic.Po przeczytaniu mnostwa artykulow na ten temat poprostu sie z tym pogodzilam,mam nadzieje ze to niepotrwa strasznie dlugo.Tobie zycze wytrwalosci.Czasami jestesmy biedne i bezradne. [​IMG]

3. reklama
  4. Mada80

Mada80 Fanka BB :)

Brunkowa mamo ja mysle,ze to zabki.U nas tez jak tylko ida jakies zobki to przez jakis czas noce sa meczacze(budzi sie z płaczem).ja podaje wtedy panadol w syropku i zasypia znow spokojnie.U nas trwa to około 2-3 nocy,potem mniej wiecej tydzien ciszy i mamy zabka.Nie goraczkujemy:no:zazwyczaj jak mała sie budzi w nocy daje jej pic i spi dalej,jak ida zeby to płacze,nie chce pic i długo musze ja utulac.

5. Brunkowa Mama

Brunkowa Mama Fanka BB :)

Uspokoiło się .,.. dziąsełka na trójki napuchnięte .... ząbki ...
    zdecydowanie :)
    dzięki -pozdrawiam

6. Sylwia.K.

Sylwia.K. Początkująca w BB

[​IMG][​IMG]
    Niechaj wielkanocne życzenie,
    Pełne nadziei i miłości,
    Przyniesie sercu zadowolenie
    Dzisiaj i w przyszłości!

Poleć forum