reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płaczliwe przebudzenia ... pogodnego dotąd maluszka

Brunkowa Mama

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
26 Listopad 2007
Postów
125
Dziewczyny od kilku dni zaobserwowałam, że mój wiecznie uśmiechnięty synek z drzemek w ciagu dnia budzi się zupełnie inaczej niż do tej pory ... płacze, trze oczka jakby był niedospany (sam usypia zarówno w ciągu dnia jak i na noc, potrafi więc usnąć jak jest zmęczony i dalej dospać - tzn. potrafił jeszcze przed chwilą ... mam wrażenie, że budzi się śpiący i zły ... po jakiejś chwili przytulanek przechodzi mu - jest ogólnie pogodny i łatwo go zająć ...
Zachodzę w głowę co może być przyczyną tego stanu ...
Myślicie, że idące trójki mogą być temu winne ?
Wieczorem na noc usypia ładnie ale od kilku dni zdarza mu się oprócz karmienia nad ranem obudzić się w nocy i popłakać .. usypia sam albo go przytulam i usypia ...
Do tej pory spał do rana ...
Skończył 9,5 miesiąca ...
Jakieś zaburzenia snu ? czy zęby ?
Jak myślicie ?
 
reklama
66minicasaismagiasu3.gif
Najpierw skonsultuj to z lekarzem,moj maly ma rok i dwa mies.i ciagle sie budzi w nocy po kilka razy,konsultowalam to z lekarzem a on mi na to(no wlasciwie czego on chce w tej nocy pic?smoczek?)ja probowalam wszystkiego lacznie ze zmiana miejsca lozeczka i nic.Po przeczytaniu mnostwa artykulow na ten temat poprostu sie z tym pogodzilam,mam nadzieje ze to niepotrwa strasznie dlugo.Tobie zycze wytrwalosci.Czasami jestesmy biedne i bezradne.
glitterfy091519969d38lz0.gif

20tm4.gif
 
Brunkowa mamo ja mysle,ze to zabki.U nas tez jak tylko ida jakies zobki to przez jakis czas noce sa meczacze(budzi sie z płaczem).ja podaje wtedy panadol w syropku i zasypia znow spokojnie.U nas trwa to około 2-3 nocy,potem mniej wiecej tydzien ciszy i mamy zabka.Nie goraczkujemy:no:zazwyczaj jak mała sie budzi w nocy daje jej pic i spi dalej,jak ida zeby to płacze,nie chce pic i długo musze ja utulac.
 
Do góry