reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamiene po badaniu wziernikiem, 8tc4dni

Dołączył(a)
21 Marzec 2018
Postów
12
Witajcie,
Jestem w 8 tygodniu ciąży. W czwartek byłam na wyznaczonej wizycie, mój gin na zwolnieniu była lekarka na zastępstwo. Zbadala mnie wziernikiem i teraz plamie, czy to normalne? Była strasznie niedelikatna i myślę że mogła coś skaleczyc. Dodatkowo biorę od początku luteine, w grudniu poronilam. Wymusilam u niej usg, szybko pokazała mi że serduszko bije i tyle, bo nie planowała A chodzę prywatnie do bardzo renomowanej kliniki. Wiem że tej lekarki będę unikać. Martwi mnie to plamiene, takie brunatne jak wyjela wziernik powiedziała że to jakaś stara krew. Martwić się?
 
reklama
Wiec ja nigdy ale to nigdy do babki ginekolog nie pójdę... Ja też chodzę do faceta juz parę lat i gdy byłam tez gdzieś koło 7/ 8 tygodnia to robił mi jeszcze cytologie i tez uprzedzal ze mogę plamic ale nie mam się tym martwić... podejrzewam że przez te badanie i nie delikatne labska tej baby plamisz ale jednak się obserwuj. Trzymaj się będzie dobrze
 
Ja też mam awersje do kobiet ginekologów... i analogiczna sytuacja miałam cytologie na poczatku ciąży i lekarz poinformował mnie ze mogę plamić. Ale w razie czego pojechałabym na ip niech sprawdzą
 
Nie martw sie tym plamieniem. Mnie na wizycie po badaniu lekarz tez uprzedzil, ze moze byc plamienie i zeby nim sie nie martwic. Polez, odpocznij i obserwuj. Bedzie dobrze.
 
Również miałam plemienia po wielu badaniach ginekologicznych w ciąży. Niestety nie tylko kobiety bywają mało delikatne. U mnie było to tylko jednorazowe plamienie po danym badaniu
 
Mój lekarz zawsze informował mnie o tym , że mogę plamić.
Dla własnego spokoju i maluszka pojechałaby na IP.
 
Hej kochane mam pytanie. Byłam u lekarza wczoraj i po badaniu wziernikiem niby wszystko było ok a przed północą poczułam parcie na siusiu i zauważyłam że poleciała mi krew ( ani dużo ani mało) jestem w 21 tyg. Ciąży.. byłam na pogotowiu lekarz stwierdził że to może byc po badaniu ginekologicznym bo z dzieckiem wszystko ok. Czy to jest możliwe żeby plamić tyle godzin po badaniu? Dziś z kolei co jakiś czas na wkładce zauważyłam brązowe plamienie.. pomóżcie kochane
 
reklama
Hej kochane mam pytanie. Byłam u lekarza wczoraj i po badaniu wziernikiem niby wszystko było ok a przed północą poczułam parcie na siusiu i zauważyłam że poleciała mi krew ( ani dużo ani mało) jestem w 21 tyg. Ciąży.. byłam na pogotowiu lekarz stwierdził że to może byc po badaniu ginekologicznym bo z dzieckiem wszystko ok. Czy to jest możliwe żeby plamić tyle godzin po badaniu? Dziś z kolei co jakiś czas na wkładce zauważyłam brązowe plamienie.. pomóżcie kochane
Ja plamiłam po badaniu dopiero na drugi dzień (20tc). Byłam na IP, zbadali mnie, z dzidzi wszystko ok. Urodziłam zdrowego synka.
 
Do góry