reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia 7tc.

Ja w dwóch poprzednich ciążach plamiłam i krwawiłam niemal non stop - raz do 12 tc. - drugi raz do końca 5 miesiąca ciąży. Kolory przeróżne - od jasnoróżowego śluzu, poprzez kawę z mlekiem, żywą krew jasną i ciemną, aż po brunatne brudzenia. Na USG zawsze wszystko było ok, żadnego krwiaka czy odklejania kosmówki. Nawet zalecenia leżenia nie miałam, bo wszystko wyglądało ok. - jedynie zakaz przytulanek. Lekarz twierdził, że widocznie mam takie słabe naczynka, że mi pękają. Obie te ciąże donosiłam🙂 piszę to, żeby pokazać, że tak może się zdarzyć i nie musi być źle - pamiętam, że wtedy sama szukałam takich przykładów...
Sporo jeżeli 5 miesięcy 😱 a towarzyszyły ci inne dolegliwości??
 
reklama
Witam:)Czy któraś z was miała na początku ciąży delikatne brązowe plamienia(kawa z mlekiem)? Jestem 7 tc, tydzień temu byłam na USG i było wszystko w porządku, biorę 3x1 dziennie duphaston a plamienia nadal się utrzymują już ponad 12 dni. Lekarz twierdzi, że czasem się tak zdarza. Czy jest się czym martwić ????☹️☹️☹️☹️
Ja mial am w 8tyg bakterie co objawialo sie tak jak piszesz. Ciąża donoszona:) drugim razem też miałam podobnie to miałam luteina dopochwowo dodatkowo przy duphaston. Ciąża donoszona
 
Wg Om 8 tydzień, w poniedziałek krwawienie ale lekarz mnie uspokoił, kazał cały czas leżeć plackiem i brać duphaston i luteinę. Uspokoiło się, dzisiaj brązowe upławy, głównie przy podcieraniu. Wizytę mam w piątek.
Co robić? Jak nie odchodzić od zmysłów.
 
Wg Om 8 tydzień, w poniedziałek krwawienie ale lekarz mnie uspokoił, kazał cały czas leżeć plackiem i brać duphaston i luteinę. Uspokoiło się, dzisiaj brązowe upławy, głównie przy podcieraniu. Wizytę mam w piątek.
Co robić? Jak nie odchodzić od zmysłów.
W poniedziałek rozumiem, że w tamten było krwawienie? Jeśli nie możesz wytrzymać to nie rozumiem dlaczego tak długo chcesz czekać na wizytę.
 
Witam:)Czy któraś z was miała na początku ciąży delikatne brązowe plamienia(kawa z mlekiem)? Jestem 7 tc, tydzień temu byłam na USG i było wszystko w porządku, biorę 3x1 dziennie duphaston a plamienia nadal się utrzymują już ponad 12 dni. Lekarz twierdzi, że czasem się tak zdarza. Czy jest się czym martwić ????☹️☹️☹️☹️
w pierwszej ciąży plamiłam 2dni w 8tc. Dostałam lek na podtrzymanie, ciąża zdrowa, z dzieckiem wszystko ok.
 
Do góry