reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plamienia i krwawienia w wczesnej ciąży

smerfetka96

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Styczeń 2019
Postów
31
Cześć dziewczyny nie dawno dowiedziałam sie ze jestem w ciąży z pierwszego USG ginekolog stwierdził że jestem w 5 tygodniu było widac pęcherzyk 9mm i pęcherzyk żółtkowy w sobote dzień po badaniu dostałam krwawienia dość obfitego żywa krew trochę skrzepów wiec myślałam ze to już koniec w pon poszłam do gina on powiedział ze pecherzyk jest dalej urósł do 1,73 cm ale chyba dalej nie bylo zarodka co do krwawienia ginekolog powiedział ze mogła byc to wina małego krwiaka tylko od tego czasu upłynął juz tydzien a ja cały czas mam plamienia tylko teraz brązowe czy jest szansa ze mały krwiak tak długo powodował by plamienia ? i to ze nie widać jeszcze zarodka w tym czasie nie jest dodatkowo nie po kojące. ? Ginekolog niestety nie wyjaśnił mi niczego powiedział tylko ze mam przyjsc za dwa tygodnie i ze jak mam poronic to i tak poronie i on nic na to nie poradzi wiec nie bedzie mi tez dwac żadnych leków i ze nie ma co na takim etapie sie zastanawiac nad tymi plamieniami bo to i tak nic nie zmieni .Jednak bardzo mnie to stresuje wizyta dopiero za tydzien. Może któraś z was miała krwiaka w tak wczesnej ciąży i miła plamienia ? w stawiam tez zdjęcie usg ta mała plamka nad pęcherzykiem to podobno z tego krwiaczka leciała krew
IMG_20190112_170804064.jpg
 
reklama
Rozwiązanie
Radze zmienić lekarza, zrób badanie beta hcg z krwi i powtórz po 48 h albo zrób na drugi dzień i sprawdź czy beta rośnie. Jeśli tak nie masz czym się martwić. Idź do innego lekarza. Pewnie dostaniesz luteine lub duhospan na podtrzymanie.
Zmień ginekologa to po pierwsze. Moja koleżanka tak miała i też planika około tygodnia. Lekarze zalecili luteinę i lerzenie. 3mam kciuki żeby wszystko było dobrze
 
Radze zmienić lekarza, zrób badanie beta hcg z krwi i powtórz po 48 h albo zrób na drugi dzień i sprawdź czy beta rośnie. Jeśli tak nie masz czym się martwić. Idź do innego lekarza. Pewnie dostaniesz luteine lub duhospan na podtrzymanie.
 
Rozwiązanie
Do góry