reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia i negatywny winik beta hcg

Dołączył(a)
19 Listopad 2022
Postów
6
Hej dziewczyny 3 listopada miałam owulacje dzień wcześniej @ z partnerem, 4 dni później miałam brązowe plamienia od tego czasu miałam mdłości, bóle jajników i piersi zrobiła mi się nawet charakterystyczna krecha na brzuchu. Wczoraj dwa dni przed planowana miesiączka zauważyłam coś w postaci glutów i brązowa krew rano zadzwoniłam do ginekologa wysłał mnie na betę wyszła <0,1. Po konsultacji telefonicznej ginekolog wykluczył ciąże, ale dzisiaj przestałam mieć te gluty z brązowa krwią i zaczął sie śluz zabarwiony na różowo nie przypomina mi to miesiączki. Czy możliwe iż jednak jestem w ciąży a beta nie wyszła przez to, że mogła to być porostu implantacją zarodka ?!? Piszcie co myślicie
 
reklama
Jeżeli 3.11 była owu, 18.11 (tak zrozumiałam przynajmniej ) beta negatywna, to raczej nie ciaża. Może jakieś hormonalne zawirowania, czy coś.
Kreska na brzuchu robi się troszkę później, tak samo mdłości itd.
 
Jeżeli 3.11 była owu, 18.11 (tak zrozumiałam przynajmniej ) beta negatywna, to raczej nie ciaża. Może jakieś hormonalne zawirowania, czy coś.
Kreska na brzuchu robi się troszkę później, tak samo mdłości itd.
Właśnie krecha mojej mamie zrobiła się na samym początku ciąży, a w internecie pisało że podczas plamienia implantacyjnego beta może nie wyjść
 
Właśnie krecha mojej mamie zrobiła się na samym początku ciąży, a w internecie pisało że podczas plamienia implantacyjnego beta może nie wyjść
ale jeśli dobrze czytam, to betę miałaś po plamieniu, a nie w dniu plamienia.

Co do kreski to bardzo indywidualna kwestia. Ja będąc w 37 tc nadal jej nie mam.
Zreszta tutaj beta jest ujemna, wiec nie sadze aby linia na brzuchu już była, szybciej niż wykryte hcg.

Jeżeli chcesz mieć pewność poprostu powtórz betę. Tu nikt nie wywróżyć ci czy jest ciąża czy nie. Patrząc na liczbę dni po owulacji na moje aktualna beta wiarygodna jest.
 
ale jeśli dobrze czytam, to betę miałaś po plamieniu, a nie w dniu plamienia.

Co do kreski to bardzo indywidualna kwestia. Ja będąc w 37 tc nadal jej nie mam.
Zreszta tutaj beta jest ujemna, wiec nie sadze aby linia na brzuchu już była, szybciej niż wykryte hcg.

Jeżeli chcesz mieć pewność poprostu powtórz betę. Tu nikt nie wywróżyć ci czy jest ciąża czy nie. Patrząc na liczbę dni po owulacji na moje aktualna beta wiarygodna jest.
robiłam betę w dniu gdy miałam plamienia najlepiej chyba wyjdzie jak zapisze się bezpośrednio na wizytę
 
reklama
robiłam betę w dniu gdy miałam plamienia najlepiej chyba wyjdzie jak zapisze się bezpośrednio na wizytę
Na USG widać coś dopiero, jak będą jest około 1000. A u Ciebie nie ma nawet 1, jest mniejsza niż 0,1. To co chcesz zobaczyć?
Za oznaki ciąży jak mdłości itd odpowiada gwałtownie rosnąca beta. A u Ciebie ona nie rośnie, jest negatywna. A więc nie ona wywołała te objawy. Po prostu.
Trzymam kciuki za kolejny cykl, nie poddawaj się. :)
 
Do góry