reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia i negatywny winik beta hcg

Robiłam test owulacyjny
Test owulacyjny nie gwarantuje wystąpienia owulacji. Mi wychodziły pozytywne,.robiłam je 3 cykle, potem miałam monitoring owulacji kolejne 3 cykle i się okazało, że owulacji w ogóle nie mam. Bo pęcherzyki mi nie rosną. 🤷 A przy lekach na wzrost pęcherzyków, jak rosły, to i tak nie pękały.
A.testy owulacyjne normalnie miały pik i były pozytywne w dniu, kiedy mniej więcej powinna być owulacja.
Powinna... Bo jej nie było po prostu.
Także pik na teście owulacyjnym nie jest gwarancją owulacji. Mówi tylko, keidy nastąpił wyrzut hormonu. Ale nie mówi, czy w jego efekcie nastąpiło do uwolnienia komórki jajowej.
 
reklama
Czasami podświadomie jak chcemy mieć dziecko to występują takie objawy. Jak mi się spóźniał okres dwa tygodnie to mialam szereg objawów a jak byłam naprawdę w ciąży to te objawy pojawiły się później około 7 tygodnia dopiero jak już na USG było widać zarodek
 
Do góry