reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia implantacyjne

reklama
Rozwiązanie
Hej! Ostatnio "dziwnie" się u mnie dzieje i postanowiłam, że podzielę się tym z Wami. Otóż 24.03 kochałam się z moim chłopakiem, użyliśmy prezerwatywy. Ostatnią miesiączkę miałam 13.03 - 17.03. Cykle trwają u mnie 25 dni, są regularne. Termin kolejnej miesiączki 07.04. W dzień stosunku (24.03.) miałam owulację. Wczoraj, tj. 02.04 zauważyłam na bieliźnie mikroskopijną plamkę krwi i to wszystko. Trudno mi to określić, ale poczułam dziwne uczucie w okolicach jajników. Przed chwilą byłam w toalecie i ponownie zauważyłam drobne lekko brązowe plamki krwi. Rano zaobserwowałam dość gęsty, biały śluz. Dodatkowo towarzyszy mi uczucie wilgoci. Do miesiączki zostały 4 dni.. Co o tym sądzicie? Możliwe, że to implantacja? Miłego dnia :)
Hej dziewczyny powiedzcie mi jak to było u was z plamieniami implantacyjnymi jak u was przebiegały
Cześć , ja się łudzę ,żę włąsnie je mam .....5 miesiąc starań , 10 dni przed @ mam plamienie , jest ono bardzo słabe , pierwszy dzień lekko różowe , dwa brązowe, za tydzień @ , oby nie przyszła , niemniej jednak obawiam się ,żę może to prolaktyna ........
 
Cześć , ja się łudzę ,żę włąsnie je mam .....5 miesiąc starań , 10 dni przed @ mam plamienie , jest ono bardzo słabe , pierwszy dzień lekko różowe , dwa brązowe, za tydzień @ , oby nie przyszła , niemniej jednak obawiam się ,żę może to prolaktyna ........
No u mnie troszkę inaczej bo 8 dni po owulacji przy podtarciu miałam na papierze krew że śluzem potem przez chwilę dosłownie lekko różowe plamki i potem już czysto teraz czekam @ mam mieć 5 kwietnia to już masz 7 cykl strań a drugi z duphastonem
 
No u mnie troszkę inaczej bo 8 dni po owulacji przy podtarciu miałam na papierze krew że śluzem potem przez chwilę dosłownie lekko różowe plamki i potem już czysto teraz czekam @ mam mieć 5 kwietnia to już masz 7 cykl strań a drugi z duphastonem
Ja 4 kwietnia.....miałaś już tak wcześniej ? Ja tyle wcześniej nigdy ,zawsze dwa ,trzy dni max przed @
 
reklama
Ja 4 kwietnia.....miałaś już tak wcześniej ? Ja tyle wcześniej nigdy ,zawsze dwa ,trzy dni max przed @
Ja nigdy nie miałam żadnych plamien zawsze @ od pierwszego dnia jak dostawałam to odrazu normalnie leciało bez żadnych plamien dlatego się zastanawiam cze to mogło być plamienie implantacyjne i mam taką nadzieję
 
reklama
Ja nigdy nie miałam żadnych plamien zawsze @ od pierwszego dnia jak dostawałam to odrazu normalnie leciało bez żadnych plamien dlatego się zastanawiam cze to mogło być plamienie implantacyjne i mam taką nadzieję
O to fantastycznie ,mysle ze jest ogromna szansa ,moja znajoma właśnie tak miała...ze mna trochę gorzej ,ciagle coś :(
 
Do góry