reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia implantacyjne

reklama
Rozwiązanie
Hej! Ostatnio "dziwnie" się u mnie dzieje i postanowiłam, że podzielę się tym z Wami. Otóż 24.03 kochałam się z moim chłopakiem, użyliśmy prezerwatywy. Ostatnią miesiączkę miałam 13.03 - 17.03. Cykle trwają u mnie 25 dni, są regularne. Termin kolejnej miesiączki 07.04. W dzień stosunku (24.03.) miałam owulację. Wczoraj, tj. 02.04 zauważyłam na bieliźnie mikroskopijną plamkę krwi i to wszystko. Trudno mi to określić, ale poczułam dziwne uczucie w okolicach jajników. Przed chwilą byłam w toalecie i ponownie zauważyłam drobne lekko brązowe plamki krwi. Rano zaobserwowałam dość gęsty, biały śluz. Dodatkowo towarzyszy mi uczucie wilgoci. Do miesiączki zostały 4 dni.. Co o tym sądzicie? Możliwe, że to implantacja? Miłego dnia :)
Widze ze zeobilas watek a chcialam Ci na grudniowkach odpisac:-) moje plamienie implantacyjne bylo 3dni przed @ czyli w 12dpo bylo to kilka kropelek rozowych w sluzie nawet bylam pewna ze zaczyna sie @ nigdy w zadnej ciazy nie mialam takiego plamienia. Brzuch bolal i boli do teraz ale jakos tak inaczej mniej
 
reklama
U mnie to 4 ciąża, pierwsze 3 bez plamien, a teraz okres 15 stycznia ostatni, i potem 15 lutego plamienie implantacyjne, trwało może 4-5h. Na początku myślałam że to okres, ale za szybko się skończyło, i 17 test i dwie kreski :)
 
Hej! Ostatnio "dziwnie" się u mnie dzieje i postanowiłam, że podzielę się tym z Wami. Otóż 24.03 kochałam się z moim chłopakiem, użyliśmy prezerwatywy. Ostatnią miesiączkę miałam 13.03 - 17.03. Cykle trwają u mnie 25 dni, są regularne. Termin kolejnej miesiączki 07.04. W dzień stosunku (24.03.) miałam owulację. Wczoraj, tj. 02.04 zauważyłam na bieliźnie mikroskopijną plamkę krwi i to wszystko. Trudno mi to określić, ale poczułam dziwne uczucie w okolicach jajników. Przed chwilą byłam w toalecie i ponownie zauważyłam drobne lekko brązowe plamki krwi. Rano zaobserwowałam dość gęsty, biały śluz. Dodatkowo towarzyszy mi uczucie wilgoci. Do miesiączki zostały 4 dni.. Co o tym sądzicie? Możliwe, że to implantacja? Miłego dnia :)
 
Rozwiązanie
Do góry