reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plamienia/krwawienia 5/6 tydzień

Dołączył(a)
21 Marzec 2024
Postów
3
To 6 ciąża
4 strarty i 5- ostatnia ciąża udana praktycznie bezproblemowa w 2021
Teraz jestem w kolejnej wczoraj według miesiączki wyszło 5+1.
W poniedziałek dostałam plamienia/krwawienia ( brązowe plamy na bieliznie i wkładce )
Lekarz wczoraj stwierdził pęcherzyk 9 mm i widać w środku zarodek. ( lub echo zarodka nie pamiętam ja to określił ). Powedział że to odpowiada 5+4
Nie widzi przyczyny plamień mówiłżeby się nie przejmować, że to częste

Czy ten obraz USG jest w porządku ? Czy martwić się tymi brazowymi plamieniami/krwawieniami
Naczytaliśmy się znowu złych rzeczy o kształtach pęcherzyków.
Lekarz kaał brać acard, luteine i heparyne
 
reklama
obraz usg
 

Załączniki

  • d87530e6-a558-4075-8a41-68b213eef5e2.jpg
    d87530e6-a558-4075-8a41-68b213eef5e2.jpg
    184 KB · Wyświetleń: 63
To 6 ciąża
4 strarty i 5- ostatnia ciąża udana praktycznie bezproblemowa w 2021
Teraz jestem w kolejnej wczoraj według miesiączki wyszło 5+1.
W poniedziałek dostałam plamienia/krwawienia ( brązowe plamy na bieliznie i wkładce )
Lekarz wczoraj stwierdził pęcherzyk 9 mm i widać w środku zarodek. ( lub echo zarodka nie pamiętam ja to określił ). Powedział że to odpowiada 5+4
Nie widzi przyczyny plamień mówiłżeby się nie przejmować, że to częste

Czy ten obraz USG jest w porządku ? Czy martwić się tymi brazowymi plamieniami/krwawieniami
Naczytaliśmy się znowu złych rzeczy o kształtach pęcherzyków.
Lekarz kaał brać acard, luteine i heparyne
Lekarz ma rację Plamienia są bardzo częste i w wielu przypadkach nie wyjaśnione. A jak to się skończy nikt Ci nie powie. Są tu dziewczyny, które miały krwotoki a ciąże utrzymały. Są też takie, które tylko delikatnie plamiły i mimo tego się nie udało. Są też takie u których się nic nie działo a ciąża obumarła. Musisz czekać i stosować się do zaleceń lekarza. Jeżeli cokolwiek Cię niepokoi, radzę konsultację z lekarzem/SOR. Aczkolwiek to tylko dla Twojego spokoju, bo na tak wczesnym etapie może wydarzyć się wszystko. Powodzenia 🤞🤞
 
To 6 ciąża
4 strarty i 5- ostatnia ciąża udana praktycznie bezproblemowa w 2021
Teraz jestem w kolejnej wczoraj według miesiączki wyszło 5+1.
W poniedziałek dostałam plamienia/krwawienia ( brązowe plamy na bieliznie i wkładce )
Lekarz wczoraj stwierdził pęcherzyk 9 mm i widać w środku zarodek. ( lub echo zarodka nie pamiętam ja to określił ). Powedział że to odpowiada 5+4
Nie widzi przyczyny plamień mówiłżeby się nie przejmować, że to częste

Czy ten obraz USG jest w porządku ? Czy martwić się tymi brazowymi plamieniami/krwawieniami
Naczytaliśmy się znowu złych rzeczy o kształtach pęcherzyków.
Lekarz kaał brać acard, luteine i heparyne
Plamiłam na początku poprzedniej ciąży, która zakończyła się porodem zdrowego dziecka w 39 tygodniu :)

Jesteś obstawiona lekami, obraz wygląda na prawidłowy. Na ten moment nic więcej się nie da się za bardzo zrobić . Obserwuj to plamienie czy się nie zwiększa.
 
Plamiłam na początku poprzedniej ciąży, która zakończyła się porodem zdrowego dziecka w 39 tygodniu :)

Jesteś obstawiona lekami, obraz wygląda na prawidłowy. Na ten moment nic więcej się nie da się za bardzo zrobić . Obserwuj to plamienie czy się nie zwiększa.
W poniedziałek rano się pojawiło brazowe plamienie, potem przez dzień prawie nic i na wieczór na wkładce. Wczoraj już do wieczora prkatycznie ustąpiło.
W zeszłym tyg badałam przyrost bety:
11.03.2024 r - 98
13.03.2024 r - 268
15.03.2024 t. - 935
 
Do góry