reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia między @ przy roczny kp

Madziszy

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Lipiec 2022
Postów
355
Dziewczyny mam pytanie 14.08.2022 urodziłam córeczkę ciągle jest na kp, pierwszą @ miałam od razu po 6tyg od porodu później miałam ok 2 miesięczną przerwę i nieregularną @ do lutego 2023 a pozniej już regularnie co ok 30-32 dc zawsze ok 10 kazdego miesiąca ale od maja na 2 tygodnie przed @ mam brązowe plamienia po 3-4 dni w 2 dniu Takiego plamienia czasem i w 3 mam krew jak bym się skaleczyła 🙈😄 i znów brązowe plamienia i 2 tygodnie i @
Wizytę mam 24.08. Ale w tym cyklu miałam plamienia o tydzień później tz. Według kalendarza powinnam mieć te plamienia ok 28.07 a mialam je 05.08 w pier 2 dni brunatne uplawy jeden dzień trochę krwi...myślałam że to @ za aplikowałam tampona na noc a po nocy czysto tylko brazowe plamienie znów 😒😒😒 przez 2 dni i koniec dzisiaj tz. 11.08 czyli 6 dni od poprzedniego znów miałam brązowe plamienie zauważone podczas podcierania rano ,teraz już czysto, według kalendarza powinnam mieć @
Córka na cycu czasem co godzinę wisi i ma nocne karmienia.
Robiłam nawet 2 testy ciążowe ponieważ 28.07 brałam ślub i nie powiem poniosła nas ta noc a według kalendarza wtedy powinna być owu, po dziś dzień dochodzi u nas do zblizenia bez zapezpiexzenia praktycznie codziennie 😄😄😄 lecim z mężem na żywioł jak to stwierdził teraz trzeba działać żeby było widać że małżeństwo owocne jest🙈😄
Miała któraś z was takie plamienia ogólnie albo przy kp po roku karmienia
Coś oznaczały
Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Juz mozesz wykonac test ciazowy 😁
Ale plamienia sie powtarzaja, wiec ich powod musi byc jakis inny. Moze jest nadzerka jakas, stan zapalny, zaburzenia hormonalne - tutaj tylko lekarz na pomoze.
Robiłam test 10.08 12.08 i dzisiaj 14.08 i negatywny...do tej pory od pół roku miałam regularne cykle 27-32 dc a od maja mam plamienia w trakcie owu przez ok 2-3 dni to taka tylko lepka wydzielina brązowe brunatna 2 razy z nitkami żywej krwi jak ze skaleczenia żadnych skrzepów bóli
I takie 1 plamienie miałam 23-25.05 i 05.06 miałam @
2 plamienia 23-25.06 i @ 08.07
28.07 brałam ślub ☺
A od 20.07 do 08.08 kochaliśmy się z mężem praktycznie codziennie ...Mój m chyba sam sobie też wkręcił że po ślubie musi być 2 bobo 🙈😄
Nie wiem czy to ślubny stres tak zadziałam że plamienia te które mam przy owu pojawiły się takie same jak zawsze ale nie według kalendarza owu powina być mniej więcej 23-28.07 a dopiero miałam je 05-07.08 z ok tygodniowym opóźnieniem ☺
I równo tydzień po tym jak by opóźnionym plamieniu wieczorem przy podcieraniu przed snem miałam brązowo krwistą wydzielinę...pomyślałam jest pani spóźnialska @ założyłam tampona i poszłam spać rano go zmieniam a on czysty może ze 2 mikruse plamki na nim i od tej pory cisza ale od dnia tego szybkiego plamienia 😄 okropnie boli mnie głowa ,i pieką mnie okropnie sutki a od wczoraj mnie mdli a na wieczór miałam zgage, dzisiaj dale siedzi mi na żołądku i cycochy jak by pieką a malutka w trakcie karmienia okropnie się nerwuje a mnie pieką jeszcze bardziej sutki...wizyta 24.08 w czwartek za tydzień mam nadzieję że to mic poważnego 🥺🥺🥺
 
Juz mozesz wykonac test ciazowy 😁
Ale plamienia sie powtarzaja, wiec ich powod musi byc jakis inny. Moze jest nadzerka jakas, stan zapalny, zaburzenia hormonalne - tutaj tylko lekarz na pomoze.
Dodam że od czerwca jak poczytałam o plamieniach owulacyjnych robiłam testy owulacyjne zawsze wypadały pozytywne na dzień przed plamieniami ...położna moja też tak uważa że mogą być powiozane z owulacja😊
 
Do góry