reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia międzymiesiączkowe

Ziutka123

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Maj 2022
Postów
19
Hej staraczki ☺️
Od pół roku staramy się z drugą połówką o bobasa. Zazwyczaj cykle mam regularne 28-30 dni. Obecny cykl wydaje mi się jakiś dziwny. Otóż w trakcie owulacji zaczęłam plamić przez około dwa dni czego wcześniej nigdy nie było. Po tygodniu znów zaczęłam plamić.. najpierw żywa krew przez dosłownie godzinę a później brązowe plamienia czasami z gęstym śluzem, które utrzymują się do dnia dzisiejszego 😌 Łącznie to już 4 dnień plamienia.
Czy któraś z was miała podobnie
 
reklama
Ja miałam w poprzednim cyklu tak, że zaczęłam plamić od 13dc, 15dc czysto i później znowu aż do 24dc. W 18dc byłam u ginekologa, ale w środku było wszystko w porządku więc powiedziała, że to może po prostu hormonalnie coś mi się pokićkało. Cykle mam zazwyczaj 28-30 dni tak, jak Ty, a ten, w którym miała te plamienia wydłużył mi się do 34 dni. Może u Ciebie też ma to związek z hormonami. Kiedy planowo masz dostać miesiączkę?
 
Ja miałam w poprzednim cyklu tak, że zaczęłam plamić od 13dc, 15dc czysto i później znowu aż do 24dc. W 18dc byłam u ginekologa, ale w środku było wszystko w porządku więc powiedziała, że to może po prostu hormonalnie coś mi się pokićkało. Cykle mam zazwyczaj 28-30 dni tak, jak Ty, a ten, w którym miała te plamienia wydłużył mi się do 34 dni. Może u Ciebie też ma to związek z hormonami. Kiedy planowo masz dostać miesiączkę?
Planowo wychodzi 7 czerwca.
Hormony raczej w porządku bo jakieś dwa miesiące temu robiłam badania i lekarz nie miał żadnych zastrzeżeń :)
 
Ja też mam w porządku wyniki, a miałam takie coś 🤷‍♀️ Zwaliłam to na stres, bo miałam go trochę, a jak wiadomo nasz organizm nie robot i reaguje na wszystko 😉 Poczekaj na miesiączkę jeżeli nie przyjdzie do 7 dni od teoretycznej daty lub nie będziesz w ciąży, to zgłoś się po prostu do lekarza.
 
Ja też mam w porządku wyniki, a miałam takie coś 🤷‍♀️ Zwaliłam to na stres, bo miałam go trochę, a jak wiadomo nasz organizm nie robot i reaguje na wszystko 😉 Poczekaj na miesiączkę jeżeli nie przyjdzie do 7 dni od teoretycznej daty lub nie będziesz w ciąży, to zgłoś się po prostu do lekarza.

Dziś rano nie wytrzymałam i zrobiłam test :)
Wyszła blada druga kreska ale jeszcze się nie nastawiam :)
Dopiero jak zrobię przyrost beta :)
 

Załączniki

  • C39B5BA7-1F87-41E4-BD4A-BDA2A6C980AF.jpeg
    C39B5BA7-1F87-41E4-BD4A-BDA2A6C980AF.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 61
Dziś rano nie wytrzymałam i zrobiłam test :)
Wyszła blada druga kreska ale jeszcze się nie nastawiam :)
Dopiero jak zrobię przyrost beta :)
 
reklama
Noooo to plamienie po tygodniu od owu to faktycznie jakby implementacyjne :)
No właśnie ten cykl był dla mnie całkiem inny niż wszystkie, na początku byłam przerażona bo nigdy nie miałam plamienia owulacyjnego i nie wiedziałam co się dzieje 🙈
Martwią mnie tylko te brunatne plamienia, które już trwają 5 dzień 😌
W poniedziałek lecę na betę 🤗
 
Do góry