reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plamienia,mlodsza ciaza z usg niz z wyliczen

Dołączył(a)
11 Listopad 2021
Postów
1
Witam jestem mama dwoch dziewczynek starajac sie o trzecie dziecko poronilam dwa razy 6 tydzinen i 8 tydzien. Teraz po 4 latach jestem znowu w ciazy 11 tydzien. Myslialam juz juz najgorsze za nami a jednak nie. Od piatku zeczelam lekko plamic w sobote bylam na emergency nic sie nie dowiedzialam oprocz tego ze w 1 na 3 ciaze tak sie zdarza. Po wizycie na emergency Usg mialalam dopiero w srode . Co do krwawienia nie wiadomo od czego wszystko wyglada dobrze. Ale za to wedlog wyliczen z okresu ciaza ma 10 tygodni plus 4 dni a skan pokazuje bardzo wczesna ciaze 5 tygodni plus 5 dni. Wiec powiedzieli ze czekamy dwa tygodnie czy ciaza bedzie sie rozwijac. I daja mi 50 na 50 albo ciaza obumarla na 5 tygodni i poronie albo jest to poprostu mlodsza ciaza. Nie moge w to uwiezyc dlaczego jesli ciaza obumarla w 5 tygodniu ja nadal nie poronilam. Nie moge tez uwiezyc jak to moglo sie stac ze ciaza jest duzo modsza. Czy moge jeszcze miec nadzieje 💔
 
reklama
Kiedy miałaś OM? I kiedy zorientowałaś się że jesteś w ciąży? Robiłaś test czy oznaczałaś beta hcg?? Czasami ciąże są młodsze, zwłaszcza jeśli owulacja się przesunie i występuje dużo później niż byśmy planowały. 5 tygodni różnicy to jednak sporo, ale przy długich nieregularnych cyklach wszystko jest możliwe
 
Hmm ,nie wygląda to dobrze ,5 tyg to za długo, rozumiem tydzień, 2 ale 5 🤔 zbadaj bete ,sprawdź po 48 h jak rośnie, jakie masz cykle ??
 
Kiedy ostatnia miesiączka? Jak długie masz cykle i kiedy był test? Co widać na USG? To Twoje pierwsze USG czy wcześniej był już np. zarodek? Na tym etapie powinnaś mieć już zarodek z tętnem ładnie widoczny.

Ja miałam ciążę młodsza o 2 tygodnie, ale nie było to możliwe, bo wtedy owulacja musiałaby być prawie w dniu, kiedy test pozytywny. Ciąża obumarła. Organizm szykował się do poronienia (w pt był jeszcze zarodek, we wt już nie), ale bałam się dłużej czekać. Wg mnie plamienia może być oznaką, że organizm szykuje się do poronienia, ale bardzo chciałabym się mylić.

Przytulam!
 
Z postu wnioskuje,że autorka mieszka w UK i tam bety nie robią. 5 tygodni to jest za duża różnica i tutaj raczej nie ma co mieć nadziei. Zwłaszcza,że plamienie może oznaczać rozpoczynające się poronienie.
 
Do góry