reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia na poczatku ciąży 😔

Nie przejmuj się. Ja jestem obecnie w 12 tygodniu ciąży, a na samym początku miałam krwawienia, pojechalam na pogotowie, krwiak 2x3 cm. dostałam duphaston, luteine na podtrzymanie. Wszystko jest ok. Plamienia ustąpiły calkowicie po kilku dniach, przez kilka dni widziałam jeszcze lekki kolor krwi. Leż, tak jak Ci lekarz kazał bo to ważne, będzie ok
 
reklama
Plamilam, krwawilam, miałam dwa krwotok do 17 tc. Ciąża Zdrówa, donoszona. W o u ciazach tak samo. Niektórzy tak mają. Dlaczego? Do dziś nie wiem. Ale będzie dobrze.
 
Ehh wysłalo mi się za wcześnie.no.wiec miałam plemienia brązowe i krwiste do końca 1trymestru.pierwszy raz wylądowałem w szpitalu.potem po kilku dniach znowu się pojawiły, ale jak "leczenie" w szpitalu wyglądało tak jak w domu -lutenia doustnie i duphaston-szpital nie miał,a brałam bo mi gin kazala, to stwierdziłam że leżę w domu i tyle.tym bardziej, że nikt nie widział żadnej przyczyny.oprocz tego,ze mam miesniaki.duzo leżałam, nie dzwigalam i to naprawde tyle co można zrobić!obecnie jestem w 23tc z macica miesniakowata, 2 miesniaki po 8cm, a reszty lekarzom nie chce się szukać. Także co ma być to będzie!my mamy niestety na to znikomy wpływ. Dużo odpoczywaj, zadnego seksu;)lez i.pachnij bo cudownych środków niestety nie ma. Ps.plamienia miałam co kilka dni i trwały do 3dni, i tak do końca 1trymestru.w 1trymestrze miałam z 6usg!!
 
Cześć dziewczyny. W zeszła niedzielę zrobiłam ponowny test i ponownie wyszedł pozytywnym. W czwartek zaczęły mi się plamienia, więc pojechałam do mojego ginekologa. Zbadał mnie, zrobił usg. Nic jeszcze nie było widać, ale mówił, że śluzówka macicy jest wysoko, tak jak przy ciąży. Przepisał mi duphaston 3x1, cyclamine 3x2, nospa forte x3 i lezenie plackiem. Plamienia się zmniejszyły, ale całkiem nie zniknęły- raz są przy odwiedzinach w toalecie raz ich nie ma. Dodam, że w marcu poronilam. CZY któraś miała podobnie? Czy plamienia po cyclamine nie powinny całkiem zniknąć?Aaa zapomniałam. Zrobiłam też badania hcg wyszło 197, więc powiedział, że to taki początek, progesterpn też na super poziomie, tylko tsh wyszło bardzo wysokie bo prawie 10, gdzie w maju było 2,02😔 Staram się być dobrej myśli, ale mam obawy...
Przede wszystkim endokrynolog bo taka tarczyca to tez są problemy z ciąża nie może przekroczyć 2,5 w czasie ciąży,aby ciąża się utrzymała i rozwijała prawidłowo !
 
Do góry