reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia po transferze w 4 dniu, luteina.

M

Malachmurka4

Gość
Cześć.
W czw 28.04 miałam transfer 5 dniowej blastocysty. Wczoraj o 6 zauwazyłam na papierze jasno rozówy sluz, popoludniu brazowy. Wieczorem i dziś przy aplikacji dopochowowej luteiny rownież widzę na papierze żolto-brazowa wydzieline, brązowe resztki tabletki. Moje pytanie - czy u ktorejs z Was to się zdarzylo? Jak to się skonczylo? Okres, ciaza?
Wczesniejsze dwa nieudane transfery przebiegly tak samo, beta nie drgnela. Teraz jestem obstawiona hormonami i lekami immuno....
 
reklama
Cześć.
W czw 28.04 miałam transfer 5 dniowej blastocysty. Wczoraj o 6 zauwazyłam na papierze jasno rozówy sluz, popoludniu brazowy. Wieczorem i dziś przy aplikacji dopochowowej luteiny rownież widzę na papierze żolto-brazowa wydzieline, brązowe resztki tabletki. Moje pytanie - czy u ktorejs z Was to się zdarzylo? Jak to się skonczylo? Okres, ciaza?
Wczesniejsze dwa nieudane transfery przebiegly tak samo, beta nie drgnela. Teraz jestem obstawiona hormonami i lekami immuno....
ja mam za sobą dwa transfery, jeden nieudany (beta nie drgnela) i drugi udany. Przy tym pierwszym zero plamień, a tez mialam luteine dopochwowa, a przy drugim w 3 lub 4 dniu po zobaczyłam na papierze czerwoną plamke krwi i byłam ba 100% pewna, ze to zarodek wypadł… Szczerze, nie mam pojecia juz sama jak powinno byc i jak jest dobrze. Ale w 7 dpt blastocysty juz mi wyszedl pozytywny test i dosc duza beta, mysle, ze jutro z rana mozesz sie juz dowiedziec co i jak. Mocno trzymam kciuki!!!! ❤️
 
Ja 5 dnia po transferze miałam brązowe plamienie,które trwało jeden dzień i okazało się ze to ciąża ,a plamienie było spowodowane zagnieżdżaniem się zarodka,takzwane plamienie implantacyjne,obecnie jestem w 8 tygodniu :) także nic straconego,u mnie 6 dnia po transferze beta HCG wykosiło już 34 ,więc myślę że można już sprawdzić :)
 
Hej 2.08 miałam transfer od 3.08 pojawia się bladoróżowe plamienie szczególnie po aplikacji luteiny a wczoraj zauważyłam dodatkowo dwie plamki kwi. Już szaleje po woli
 
Hej 2.08 miałam transfer od 3.08 pojawia się bladoróżowe plamienie szczególnie po aplikacji luteiny a wczoraj zauważyłam dodatkowo dwie plamki kwi. Już szaleje po woli
ja tez mialam plamienie ale pojedyncze, czerwone w udanym transferze… trzeba czekac. W 7dpt mozesz juz robic bete
 
Hej 2.08 miałam transfer od 3.08 pojawia się bladoróżowe plamienie szczególnie po aplikacji luteiny a wczoraj zauważyłam dodatkowo dwie plamki kwi. Już szaleje po woli
Ja tez miałam plamienie tak jak pisałam po transferze i teraz 22 tydzień :) a jaki zarodek podawany ? 5 dobowy ?
 
reklama
Do góry