reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia w 5 tygodniu.

Dokładnie...narazie się nie przejmuj,Moja bratowa w ciąży często miała plamienie ,wszystko było wpozadku, urodziła zdrowego 5 kg chłopaka...także do puki lekarz nie powie ci nic złego to się nie denerwuj. Takie plamienie się zdarzają
 
reklama
Ale jak sobie nie życzą to niech nie włączają :)
Dodała je jako załącznik do posta, żeby je wyświetlić w pełnej krasie trzeba je specjalnie włączyć. Jakby wkleiła w post to by się go nie dało przeoczyć.
Jestem na forum od kilku miesięcy i niestety nie natknęłam się na wypowiedź @aniaslu odnośnie takich zdjęć. Może autorka też nie :)
A ja jestem od kilku lat i podobnych postów było mnóstwo. Ale nieważne już.
 
Cześć... Dziś kończę 5 tydzień ciąży. I rano wstałam zauważyłam przy podcieraniu plamienie. Bardzo się zmartwiłam... Ostatni raz robiłam betę tydzień temu w środę. Miałam ją 1600 mlU/ml. Rosła prawidłowo.
Plamienie utrzymuje się. Tzn raz jest a raz go nie ma. I tylko przy podcieraniu nie widać go na majtkach.
Od początku biorę duhapston.
Dziś mam lekarza ale do tego czasu zwariuje 😭😭 bardzo martwię się że to coś złego 😭

Ja mialam plamienia na początku ciąży (6 tydzień) ale na szczęście minęły. Położna mnie uspokoiła, że zdarzają się często i o ile nie są mocne jak miesiączka lub bardziej to prawdopodobnie wszystko jest ok.
 
Byłam u ginekologa. Wszystko ok. Żadnych krwawień nie widział ginekolog. Robił mi USG i widoczny już pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy. Nie widział nic niepokojącego. Plamienia narazie mi przeszły i oby nie wróciły. 😟🙏 Mam kontynuować duhapston. I za 2-3 tygodniu przyjść i wtedy powinno widać zarodek. Dziś kończę 5 tydzień. Jestem dobrej myśli :)
 
Byłam u ginekologa. Wszystko ok. Żadnych krwawień nie widział ginekolog. Robił mi USG i widoczny już pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy. Nie widział nic niepokojącego. Plamienia narazie mi przeszły i oby nie wróciły. 😟🙏 Mam kontynuować duhapston. I za 2-3 tygodniu przyjść i wtedy powinno widać zarodek. Dziś kończę 5 tydzień. Jestem dobrej myśli :)
No i super :) To teraz życzę ci dużo spokoju, cierpliwości i przede wszystkim pozytywnego nastawienia 💪 I obyś zobaczyła na następnej wizycie piękny zarodek z migającym serduszkiem 😍
 
Czekam z niecierpliwością na wizytę 😢 mam nadzieję że wszystko będzie ok. Na dziś umówiłam wizytę żeby potwierdzić ciążę ... Plamienia dziś mnie zaskoczyły 😭 zawsze miałam problem z plamieniami przed miesiączką, po miesiączce zawsze miałam brązowe. Dlatego zaczęłam przyjmować duhapston od połowy cyklu. Jak dowiedziałam się że jestem w ciąży kontynuowałam duhapston. Może cały czas za niski progesteron jeszcze mam. I dodatkowo wiem też że mam nadżerkę, ale lekarz twierdził że była mała.
Zawsze miałam brazowe plamienia przed okresem a w wieku 33 lat wrecz byly czarne i pojawialy sie i tydzien pzed okresem. Zaszłam 4 razy w ciążę i w zadnej nie miałam przepisanego progesteronu z tego powodu. Każdą Ciaze normalnie donosiłam:) . W dwóch miałam olamienia brazowe 2.dniowe i. Mogło to byc pekniete naczynko a w pietwszej mialam krwawienia w dniu miesiączki i od. 4m brałam luteinę z powodu też bólu także nie wkladaj sobie do głowy!
Bierzesz progesteron wiec juz nic Więcej sie zrobic sie nie da oprócz pozytywnego nastawienia czego ci bardzo Życzę jak i nudnej ciąży 😆
 
Byłam u ginekologa. Wszystko ok. Żadnych krwawień nie widział ginekolog. Robił mi USG i widoczny już pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy. Nie widział nic niepokojącego. Plamienia narazie mi przeszły i oby nie wróciły. 😟🙏 Mam kontynuować duhapston. I za 2-3 tygodniu przyjść i wtedy powinno widać zarodek. Dziś kończę 5 tydzień. Jestem dobrej myśli :)
Trzymam mocno kciuki. Dobrze, że nie bagatelizujesz niepokojacych objawów. Będziesz dobrą mamą. Pozdrawiam
 
Zawsze miałam brazowe plamienia przed okresem a w wieku 33 lat wrecz byly czarne i pojawialy sie i tydzien pzed okresem. Zaszłam 4 razy w ciążę i w zadnej nie miałam przepisanego progesteronu z tego powodu. Każdą Ciaze normalnie donosiłam:) . W dwóch miałam olamienia brazowe 2.dniowe i. Mogło to byc pekniete naczynko a w pietwszej mialam krwawienia w dniu miesiączki i od. 4m brałam luteinę z powodu też bólu także nie wkladaj sobie do głowy!
Bierzesz progesteron wiec juz nic Więcej sie zrobic sie nie da oprócz pozytywnego nastawienia czego ci bardzo Życzę jak i nudnej ciąży 😆
No ja ogólnie miałam plamienia w pierwszej ciąży ze względu na niski progesteron. Przez to ciąża mi się nie utrzymała. W tej ciąży od początku biorę duhapston. Do tej pory wszystko było ok dlatego te plamienia mnie zaniepokoiły.
 
No ja ogólnie miałam plamienia w pierwszej ciąży ze względu na niski progesteron. Przez to ciąża mi się nie utrzymała. W tej ciąży od początku biorę duhapston. Do tej pory wszystko było ok dlatego te plamienia mnie zaniepokoiły.
Ja plamiłam od 6 tygodnia. W 13 dostałam krwawienia, pojechałam na sor, już żegnałam się z dzieckiem. Ale wszystko było ok- nie znaleziono przyczyny krwawien. A plamiłam i krwawiłam na zmianę do 20tygnia. Dziś zdrowa córka ma ponad 5 miesięcy, więc wszystko może być dobrze! Trzymam mocno kciuki!
 
reklama
Cześć... Dziś kończę 5 tydzień ciąży. I rano wstałam zauważyłam przy podcieraniu plamienie. Bardzo się zmartwiłam... Ostatni raz robiłam betę tydzień temu w środę. Miałam ją 1600 mlU/ml. Rosła prawidłowo.
Plamienie utrzymuje się. Tzn raz jest a raz go nie ma. I tylko przy podcieraniu nie widać go na majtkach.
Od początku biorę duhapston.
Dziś mam lekarza ale do tego czasu zwariuje 😭😭 bardzo martwię się że to coś złego 😭
Miałam plamienie od 6 tygodnia do 11... Takie samo. Tylko przy podcieraniu. Ale w pierwszy dzień poleciała krew. Dobrze, że miałam w ten dzień wizytę bo też bym zwariowała. Nie powiedziała mi lekarka co się dzieje. Dostałam Duphaston wtedy. Dopiero przy drugiej wizycie inna powiedziała, że kosmówka się lekko odkleja... Dzisiaj jestem w 20+2 Tc 🥰🥰

Będzie dobrze nie stresuj sie😃😃
 
Do góry