reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia w ciazy

A czy któraś miała plamienia w 15 tyg ciąży? Z tym że pojawiają się skąpe na papierze toaletowym przy czym od tego zabarwia się śluz i jest brązowy,mam tak najwcześniej po wymiotach i skurczach od nich zawsze coś się pojawi na papierze,jestem tym przerażona trochę bo najważniejsze dziecko ,z tym że wszystko jest konsultowane z moim lekarzem prowadzącym, były robione USG ,i z maluchem wszystko w porządku nic się nie dzieje również ze mną ,to moja pierwsza ciąża i bardzo długo się z mężem staraliśmy ,przy tym stres ale większy chyba jest teraz,choć uspokajam się tym że z maluchem ok wszystko .Staram się jak mogę żeby wymiotować jak najmniej ale niestety skurcze robią swoje,staram się odpoczywać jak mogę,może któraś miała podobnie? Czytałam wypowiedzi innych że macica się powiększa to może być to skutkiem bo początki bądź jak się ma polipa i że to nie zagrażające życiu dziecku bo się oczyszcza ..
 
reklama
Do góry