reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia w ciąży

Dołączył(a)
19 Czerwiec 2018
Postów
13
Jestem w 6 tygodniu ciąży na papierze mam bladoróżowy śluz tak 2-3 krople pojawia się codziennie ale tylko raz później papier jest czysty. Byłam już w szpitalu ale nic nie stwierdzili. W niedzielę byłam na kontroli krwi oraz miałam zrobione usg z dzieckiem jest wszystko w porządku. Lekarz powiedzieli coś ze to od macicy. Ciąże prowadzę w Niemczech i dokładnie nie zrozumiałam ale ogólnie wszystko jest ok. Kontrole u lekarza mam za tydzień.
 
reklama
Niestety nikt z nas tutaj nie da Ci gwarancji, że to normalna sytuacja, którą nie powinnaś się przejmować.
Przyczyn plamień może być wiele - poprzez niedomogę lutealną (badanie progesteronu jest w stanie to stwierdzić), krwiaki, jak i po prostu wszystko jest bardziej podatne na podrażnienia. Badałaś hormony tarczycy (chociaż TSH)?
Musisz zaufać lekarzom, bo inaczej zwariujesz i zanim urodzisz, to osiwiejesz.
 
Lekarz w niedzielę w szpitalu powiedział że wszystko jest w porządku. Miałam robione kontrolne hcg i również jest ok. Wczoraj np. Nie miałam żadnego plamienia. Dzisiaj tylko dwie krople na papierze i koniec.moj lekarz kazał przyjść w przyszłym tygodniu i w tedy będzie robił wszystkie badania.
 
Do góry