reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia w połowie cyklu.

Kasia2523

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Kwiecień 2019
Postów
162
Dziewczyny mam pytanie. Byłam wczoraj u ginekologa na kontroli po pierwszym cyklu brania clo. Tabletki zadziałały, pęcherzyk jest i we wtorek kontrola. Dzisiaj zauważyłam krew i plamy na bieliźnie. Co to może oznaczać? Jestem w środku cyklu i strasznie się boję, bo mam to pierwszy raz.. A we wtorek dopiero lekarz..
 
reklama
Na ulotce clo jest również informacja o skutkach ubocznych co może, ale nie musi być przyczyną:

"Bardzo często: uderzenia gorąca, powiększenie jajników. Często: ból głowy, zaburzenia widzenia (niewyraźne widzenie, plamki, migotanie - mroczki iskrzące, powidoki), nudności, wymioty, wzdęcia, gazy, dyskomfort piersi, plamienie lub krwawienie w środku cyklu. "
 
Witam serdecznie
Ja mam plamienia ŚRÓDCYKLICZNE (3-5dniowe )od bardzo dawna. Na usg nigdy nie było widać nic niepokojącego, hormony też w normie, różni gin twierdzili że taka moja uroda ‍♀️
Czy któraś miała podobnie i zaszła w ciążę bez problemu?
To mój 3ci cykl staran
Pozdrawiam
 
Na ulotce clo jest również informacja o skutkach ubocznych co może, ale nie musi być przyczyną:

"Bardzo często: uderzenia gorąca, powiększenie jajników. Często: ból głowy, zaburzenia widzenia (niewyraźne widzenie, plamki, migotanie - mroczki iskrzące, powidoki), nudności, wymioty, wzdęcia, gazy, dyskomfort piersi, plamienie lub krwawienie w środku cyklu. "
Dzięki za pomoc :) Jestem panikarą i nie pomyślałam żeby przeczytać ulotkę dokładniej.
 
Do góry