reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia w środku Cyklu

Dołączył(a)
24 Czerwiec 2020
Postów
12
Miasto
Berlin
Hey Dziewczyny
Powiedzcie mi czy mieliście plamienia kiedyś w środku cyklu ?
Moje krwawienie było 5 dniowe i do tego ciągnięcie w podbrzuszu , które się utrzymuję do teraz .
Czy jest to normalne ?
 

Załączniki

  • 105427221_654169861977841_7510617141879009718_n.jpg
    105427221_654169861977841_7510617141879009718_n.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 2 730
reklama
Rozwiązanie
Hey Dziewczyny
Powiedzcie mi czy mieliście plamienia kiedyś w środku cyklu ?
Moje krwawienie było 5 dniowe i do tego ciągnięcie w podbrzuszu , które się utrzymuję do teraz .
Czy jest to normalne ?
W których dniach cyklu wystąpiły plamienia? Nie widzę tego w kalendarzyku. Ja od 5 lat borykam się z tym problemem. Mam plamienia od około 19-21 dnia cyklu do samej miesiaczki. Miesiąc temu miałam histeroskopie, bo miałam podejrzenie polipa. Plamienie powinno przejść, ale póki co przed pierwsza miesiączka po zabiegu znów je miałam. Lekarz mi wczoraj na kontroli powiedział, ze powinno przejść w ciągu miesiąca lub dwóch. Moje dwie znajome miały taka sama sytuacje jak ja i tez miały polipy i po histeroskopii przeszło
Hey Dziewczyny
Powiedzcie mi czy mieliście plamienia kiedyś w środku cyklu ?
Moje krwawienie było 5 dniowe i do tego ciągnięcie w podbrzuszu , które się utrzymuję do teraz .
Czy jest to normalne ?
tak . jeden cykl miałam drugi nie. było to bardzo delikatny róż a potem. kawa z mlekiem parę dni .. szczególnie po owulacji. zaciazylam i też miałam ta kawę z mlekiem. takie coś przytafilo mi się po odstawieniu Diany które brałam jedyne w swoim życiu 5 miesięcy bo nigdy wcześniej nie miałam takich plamien w środku cyklu. ale czek też starszy więc z hormonami też się robi na bakier

brałaś jakieś hormony bo zażywasz coś na owulacje? borykasz się z.czyms? jeśli te plemienia to typowa krew i jest tego duzo to tym bardziej udalabym się do lekarza.
 
Hey Dziewczyny
Powiedzcie mi czy mieliście plamienia kiedyś w środku cyklu ?
Moje krwawienie było 5 dniowe i do tego ciągnięcie w podbrzuszu , które się utrzymuję do teraz .
Czy jest to normalne ?
W których dniach cyklu wystąpiły plamienia? Nie widzę tego w kalendarzyku. Ja od 5 lat borykam się z tym problemem. Mam plamienia od około 19-21 dnia cyklu do samej miesiaczki. Miesiąc temu miałam histeroskopie, bo miałam podejrzenie polipa. Plamienie powinno przejść, ale póki co przed pierwsza miesiączka po zabiegu znów je miałam. Lekarz mi wczoraj na kontroli powiedział, ze powinno przejść w ciągu miesiąca lub dwóch. Moje dwie znajome miały taka sama sytuacje jak ja i tez miały polipy i po histeroskopii przeszło
 
Rozwiązanie
Do góry