reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia w środku cyklu

Mag1503

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Maj 2020
Postów
238
Dziewczyny potrzebuje pomocy...
Dłuższy czas staramy się o dziecko...
Jestem pod stała opieka ginekologa, mam monitoring cyklu, co miesiąc potwierdzona owulacja. Zawsze 6 dni po owulacji (20dc) zaczynam plamić aż do miesiączki. W tym miesiącu miałam zastrzyk z ovitrelle aby pęcherzyk napewno pękł, 14 dc owulacja i od 20 dc ginekolog kazał brać 2 razy dziennie duphaston na plamienia. Wczoraj 18 dc i już pojawiła się mała ilość krwi przy podcieraniu... czy któraś była w takiej sytuacji? Co robić?
Powiem szczerze ze jestem załamana, mam już dość... miałam nadzieje ze włączenie duphastonu pomoże a tu plamieniA pojawiły się dwa dni wcześniej...
Może któraś z Was była w podobnej sytuacji?
 
reklama
Dziewczyny potrzebuje pomocy...
Dłuższy czas staramy się o dziecko...
Jestem pod stała opieka ginekologa, mam monitoring cyklu, co miesiąc potwierdzona owulacja. Zawsze 6 dni po owulacji (20dc) zaczynam plamić aż do miesiączki. W tym miesiącu miałam zastrzyk z ovitrelle aby pęcherzyk napewno pękł, 14 dc owulacja i od 20 dc ginekolog kazał brać 2 razy dziennie duphaston na plamienia. Wczoraj 18 dc i już pojawiła się mała ilość krwi przy podcieraniu... czy któraś była w takiej sytuacji? Co robić?
Powiem szczerze ze jestem załamana, mam już dość... miałam nadzieje ze włączenie duphastonu pomoże a tu plamieniA pojawiły się dwa dni wcześniej...
Może któraś z Was była w podobnej sytuacji?
@KiedyPytam ma ten sam problem. Ręce lekarzom opadają.
 
Jeśli wiesz że owu masz 14dc to duphostan powinnaś zacząć brać 16dc 2 dni po potwierdzonej owu. ;)
 
Badałam w poprzednim cyklu w 21 dc wynosił 10 z hakiem i również były plamienia od 20 dc... [emoji2358][emoji2358]
Czyli owu miałaś. Może za mała dawkę bralas. Ja jak brałam w pierwszym cyklu 1x1 duphaston to miałam plamienia cała druga fazę a jak zwiększyłam do 2x1 to plamienia znikły i okres był co 29-30 dni.
 
reklama
Do góry