reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia we wczesnej ciąży

Hey..
Poroniłam..
Wczoraj 5+2 dzien, wieczorem dostalam bóli jak przy okresie, pojawila sie krew i okolo 2 godz poźniej przeokropnych bóli, aż mnie skręcało. Myślałam że zemdleje, wymiotowałam do tego. Mąz zadzwonił po karetke. Zrobili mi bete i poziom bardzo niski. USG nie chcieli robic ale prosilam i zrobili, nic nie widzieli. Zagladneli zeby sie upewnic czy nic nie zostalo.
Popronienie, oczywiacie przyczyny nikt mi nie stwierdzi. Ale najprawsopodobniej wiek. Bede miec 40 stke niedługo.
I co dalej [emoji17][emoji45]
Pozamaciczna i dwa poronienia n koncie [emoji27]
Bardzo mi przykro
 
reklama
Hey..
Poroniłam..
Wczoraj 5+2 dzien, wieczorem dostalam bóli jak przy okresie, pojawila sie krew i okolo 2 godz poźniej przeokropnych bóli, aż mnie skręcało. Myślałam że zemdleje, wymiotowałam do tego. Mąz zadzwonił po karetke. Zrobili mi bete i poziom bardzo niski. USG nie chcieli robic ale prosilam i zrobili, nic nie widzieli. Zagladneli zeby sie upewnic czy nic nie zostalo.
Popronienie, oczywiacie przyczyny nikt mi nie stwierdzi. Ale najprawsopodobniej wiek. Bede miec 40 stke niedługo.
I co dalej [emoji17][emoji45]
Pozamaciczna i dwa poronienia n koncie [emoji27]
Bardzo mi przykro, że straciłaś maluszka [emoji174][emoji22] przytulam mocno

Najczęściej wiek będą dawać za powód, ale wcale nie musi tak być. Przecież obecnie coraz więcej kobiet rodzi ok 40 roku życia. By wiedzieć, czy to wiek, czy przyczyną inna należałoby zbadać dzieciaczki, czy nie było wady genetycznej, a jeśli nie, to zastanowić się dlaczego poroniłam. Może była inna przyczyna, np. związana z krzepliwością krwi, czy jakaś infekcja wirusowa.
Sama rodziłam w wieku 38lat. Mam znajome rodzące po 40. Niestety poronienia ostatnimi czasy stają się plaga i nie patrzą na wiek.
Może warto to sprawdzić?
 
Bardzo współczuję :-( już 3 aniołków czeka na Ciebie w niebie🤗. Nie poddawaj się udawało Ci się zajść w ciążę trzeba tylko poszukać przyczyny że nie możesz utrzymać... sprawdź przebadaj się wzdłuż i w szesz jeszcze się uda!! Ale też tyle dzieciaczkow czeka w domach dziecka czeka na kochających rodziców... Mocno prrzytulam!
 
Do góry