reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia wkładka miedziana

Dużo kobiet przeżywa podobne problemy.. to zrozumiałe ze możesz się bać, ale żyć w ciągłym strachu to bez sensu. Jeżeli tak się boisz i nie chcecie mieć więcej dzieci to czemu nie podwiążesz sobie jajników?
 
reklama
Dużo kobiet przeżywa podobne problemy.. to zrozumiałe ze możesz się bać, ale żyć w ciągłym strachu to bez sensu. Jeżeli tak się boisz i nie chcecie mieć więcej dzieci to czemu nie podwiążesz sobie jajników?
Na chwilę obecną nie stać mnie na taki zabieg zanam koszty konsultowałam się z klinika na Słowacji ale jak tylko będę już miała taka kwotę napewno to zrobię .
 
Na chwilę obecną nie stać mnie na taki zabieg zanam koszty konsultowałam się z klinika na Słowacji ale jak tylko będę już miała taka kwotę napewno to zrobię .
Z czystej ciekawości.. ile kosztuje taki zabieg?
Ja osobiście mieszkam w Niemczech i tu taki zabieg jest darmowy.
 
Uff to spora suma.
No niestety … oby tylko coraz gorzej nie było 🫤
Właśnie o to chodzi sama mam 13 letnią córkę i chciałabym żeby kiedyś miała lepiej i łatwiej niż ja . Ale w Polsce się nie zapowiada na zmiany a są potrzebne uzbieram na taki zabieg i wtedy będę wiedziała że mogę być spokojna 😁
 
Witam dziewczyny byłam dziś u lekarza i nie mam dobrych wieści na usg okazało się że wkladka się opuściła. Na usg pusto żadnych pęcherzyków ale okres dopiero za 10 dni . Za tydzień wyjecie wkładki lekarz zaproponował że na kolejnej wizycie przepisze mi tabletki anty. Kazał się nie denerwować pół roku temu wkladka była na miejscu jak trzeba . Stwierdził że przy takich cyklach aplikacja nie wyliczy wiarygodnych dni płodnych. Czy jeżeli coś by się działo zobaczyłby to na usg 10 dni przed okresem . Cała się trzęsę niewiem co robić nawet pojechałam po testy do apteki te najbardziej czułe i negatyw . Wykończę się nerwowo .....
 
Witam dziewczyny byłam dziś u lekarza i nie mam dobrych wieści na usg okazało się że wkladka się opuściła. Na usg pusto żadnych pęcherzyków ale okres dopiero za 10 dni . Za tydzień wyjecie wkładki lekarz zaproponował że na kolejnej wizycie przepisze mi tabletki anty. Kazał się nie denerwować pół roku temu wkladka była na miejscu jak trzeba . Stwierdził że przy takich cyklach aplikacja nie wyliczy wiarygodnych dni płodnych. Czy jeżeli coś by się działo zobaczyłby to na usg 10 dni przed okresem . Cała się trzęsę niewiem co robić nawet pojechałam po testy do apteki te najbardziej czułe i negatyw . Wykończę się nerwowo .....
Oo kurde 🫤
Kiepsko ale spróbuj myśleć o czymś innym, a na test zdecydowanie za wcześnie, jak chcesz mieć szybką i pewną pewność to idź na betę.
Czyli jeszcze 10 dni do @?
 
reklama
Oo kurde 🫤
Kiepsko ale spróbuj myśleć o czymś innym, a na test zdecydowanie za wcześnie, jak chcesz mieć szybką i pewną pewność to idź na betę.
Czyli jeszcze 10 dni do @?
Tak teoretycznie zakładając że będzie na 32 dni ostatnio był na 28 a jeszcze wcześniej 30 a innym razem 40 oszaleje do tego czasu czy lekarz mógł coś zobaczyć dlugo robił usg 😔
 
Do góry