reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia wkładka miedziana

Po tym cyklu który trwał aż 40 dni cykl się skrócił już dwa razy na 33 dni a potem na 28 dni już sama niewiem co myśleć kiedy wiarygodnie testować
14 dni po stosunku test jest wiarygodny.
Jednak za szybko napisalm to plamienie tylko już 7 dni mam te plamienia może to niedomoga lutealna skoro tak długo trwa kiedyś miałam cykle bez owulacyjne i jestem na diecie 1500 kalori schudłam w półtora miesiąca 6kg może przez dietę się tak wszystko pokręci
jak będziesz dalej jadła 1500 kcal to rozwalisz sobie organizm... 1500kcal to w momencie, kiedy Twoją jedyną aktywnością w ciągu dnia jest wstanie z łóżka i praca biurowa.
 
reklama
14 dni po stosunku test jest wiarygodny.

jak będziesz dalej jadła 1500 kcal to rozwalisz sobie organizm... 1500kcal to w momencie, kiedy Twoją jedyną aktywnością w ciągu dnia jest wstanie z łóżka i praca biurowa.
Dziekuje za sugestie taka dietę mam wyliczona przez dietetyka . Dobrze zrobię beta hcg jutro i test zrobię jeszcze w poniedziałek to w poniedziałku będzie już 15 dni po
 
Witam beta zrobiona wynik < 1,10 mIU/ml myślę że mogę już odetchnąć okres jest ale nie lejacy przyszedł na 28 dni widocznie tak musi być pozdrawiam
 
Do góry