reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia

OlkaC

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
16 Sierpień 2019
Postów
104
Jestem 2 dni prze okresem. Przed owulacja dużo śluzu. Po owulacji miałam bardzo mało śluzu. Dzisiaj zauważyłam pare kropelek krwi i nagle ustały. Nigdy wcześniej tak nie miałam. Dodam że w tym miesiącu nie współżyłam.
Bolą mnie ramiona od paru dni.
Przez ostanie 2 miesiące żeby miesiączka się pojawiła brałam luteinę 50, w tym miesiącu nie.
W tym miesiącu po owulacji mam kłopot z trawieniem i wzdęty brzuch w okolicach jajników
Czy któraś z was tez tak miała/ ma?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
No to może infekcja dróg rodnych?
Albo zaczynające się przeziębienie?
Albo... Idź do lekarza i z nim porozmawiaj o swoich spostrzeżeniach i obawach, bo tutaj żadna z nas diagnozy nie postawi.
Jestem 2 dni prze okresem. Przed owulacja dużo śluzu. Po owulacji miałam bardzo mało śluzu. Dzisiaj zauważyłam pare kropelek krwi i nagle ustały. Nigdy wcześniej tak nie miałam. Dodam że w tym miesiącu nie współżyłam.
Bolą mnie ramiona od paru dni.
Przez ostanie 2 miesiące żeby miesiączka się pojawiła brałam luteinę 50, w tym miesiącu nie.
W tym miesiącu po owulacji mam kłopot z trawieniem i wzdęty brzuch w okolicach jajników
Czy któraś z was tez tak miała/ ma?
Po owulacji to normalne, ze mogą występować kłopoty z trawieniem przez podwyższony progesteron. Plamienia przed @ u mnie na przykład występują co miesiąc.
Trudno cokolwiek stwierdzić :)
 
Pojawiają się potem znikają i znowu się pojawiają dzisiaj takie dziwne są nigdy nie miałam tak
A co do trawienia to pogorszyło się po powrocie z urlopu
 
No to może infekcja dróg rodnych?
Albo zaczynające się przeziębienie?
Albo... Idź do lekarza i z nim porozmawiaj o swoich spostrzeżeniach i obawach, bo tutaj żadna z nas diagnozy nie postawi.
 
Rozwiązanie
Do góry