reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia

Nina_2

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Sierpień 2022
Postów
347
Witam, od wczoraj mam plamienia brązowe z lekką krwią i śluzem , a dzisiaj jasno różowe. 08 stycznia wyszedł test owulacyjny pozytywny i to był mój 8 dzień cyklu.. nieco wcześnie jak na moje cykle.. teraz jest to mój 24 dzień cyklu. Zastanawiam się czy test mógł się pomylić a teraz występuje u mnie krwawienie śród cykliczne związany z owulacją, jeszcze tak nigdy nie miałam 😕
Moje cykle trwają 30-36 dni.
Czy może któraś z was miała podobnie?
Termin do ginekologa mam dopiero na 06.02.23.
Aaaa.. i kocham się z moim partnerem 2 dni przed tym pozytywnym testem.

Z góry dziękuje za pomoc.
 
reklama
Witam, od wczoraj mam plamienia brązowe z lekką krwią i śluzem , a dzisiaj jasno różowe. 08 stycznia wyszedł test owulacyjny pozytywny i to był mój 8 dzień cyklu.. nieco wcześnie jak na moje cykle.. teraz jest to mój 24 dzień cyklu. Zastanawiam się czy test mógł się pomylić a teraz występuje u mnie krwawienie śród cykliczne związany z owulacją, jeszcze tak nigdy nie miałam 😕
Moje cykle trwają 30-36 dni.
Czy może któraś z was miała podobnie?
Termin do ginekologa mam dopiero na 06.02.23.
Aaaa.. i kocham się z moim partnerem 2 dni przed tym pozytywnym testem.

Z góry dziękuje za pomoc.
Może być implantacja. Ale nikt Ci nie wywróży. Testy owulacyjne nie są miarodajne bez monitoringu u ginekologa.
zrób po prostu za 2-3 dni test ciążowy.
 
Do góry