reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie 17 dnia cyklu po lyzeczkowaniu

kopiecka

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
11 Grudzień 2022
Postów
106
W lutym miałam zabieg łyżeczkowania pustego jaja płodowego.
Pierwszej miesiączki dostałam po 8,5tygodnia. I w 18dniu tego cyklu miałam małe dwudniowe plamienie. Co to mogło być?
Byłam u ginekologa na kontroli 13dnia cyklu (czyli tydzień po miesiączce), wszystko wyglądało okej. Nie było widać owulacji (ale tym nie byliśmy zaskoczeni, bo owulację miałam zazwyczaj ok.20dc.
Co to mogło być za plamienie ? Poczytałam, że może owulacyjne, ale owulację miałam zazwyczaj później i wtedy bolały mnie jajniki..
 
reklama
Tak, na pewno.
Na usg wszystko było okej. Endometrium 10mm, pecherzyki wszystkie podobne, brak dominującego, jakby do owu było daleko, co doktor przyznał, że jest ok, skoro owulacja jest zazwyczaj ok 20dc.

Czy to możliwe, że było to plamienie owulacyjne? Jeśli nigdy nie miałam wcześniej?
Po tym zabiegu łyżeczkowania jestem zagubiona :(
 
Wszystko jest możliwe. Między 18 a 20 dniem cyklu (kiedy wystąpiłaby przypuszczalnie owulacja) jest nieduży odstęp czasu. W ciągu 5 dni pęcherzyk mógł urosnąć nawet o ok 9mm, więc mogłoby dojść do owulacji.
 
Do góry