reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie 2 trymestr

Sylvia91

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2021
Postów
188
Jestem w 16 tygodniu. Po stosunku zauważyłam niewielkie plamienie, dosłownie trochę na papierze toaletowym, sprawdziłam tamponem i tampon był różowy. Po kilku minutach sprawdziłam znów , było czysto rano również czysto. Czy któraś z Was też tak miała?
 
reklama
Zagwarantujesz to? Raczej nie. Poza tym nie wiem czy słyszałaś o TSS?
TSS wystąpic może podczas miesiaczki przy długotrwałym noszeniu tamponu. Autorka zapewne włożyła go na chwilę po stosunku. Napewno penetracja była dłuższa, głębsza i bardziej intensywna niż ten nieszczęsny tampon na przysłowiowe 5 sekund. Nie dajmy się zwariować. I tak masz rację nie zagwarantuje, ale w życiu na nic nie dostaniesz gwarancji. Gwarancje mamy tylko na to, że wszyscy kiedyś umrzemy. Pogodnego dnia dla wszystkich 🙂🙂
 
TSS wystąpic może podczas miesiaczki przy długotrwałym noszeniu tamponu. Autorka zapewne włożyła go na chwilę po stosunku. Napewno penetracja była dłuższa, głębsza i bardziej intensywna niż ten nieszczęsny tampon na przysłowiowe 5 sekund. Nie dajmy się zwariować. I tak masz rację nie zagwarantuje, ale w życiu na nic nie dostaniesz gwarancji. Gwarancje mamy tylko na to, że wszyscy kiedyś umrzemy. Pogodnego dnia dla wszystkich 🙂🙂
Ok,niech Ci będzie. Ja mam inne zdanie.
 
reklama
Z tamponu nic się nie stało nie wiem czemu się ktoś czepił tego tampona:D ja go nie nosiłam jedynie włożyłam wyciągnęłam by sprawdzić czy jest krew ale już, mniejsza o tej tampon:) prawdopodobnie pękło na naczynko jak jedna z Was wspominała bo później taka sytuacja się nie powtórzyła. A co do wkładania palców to bez przesady też😉 myślę że jeśli dbamy o higienę to spokojnie można się bawić ze sobą czy z partnerem, według mnie nie ma problemu. Ale to już nie był temat tego postu:p
 
Do góry