reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie 24 dc, duphaston i starania po stracie

Blondi8

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Luty 2021
Postów
2 542
Miasto
Wrocław
Hej jakiś czas temu pisałam tu długim plamieniu przed okresem, doszłam, że to niedomoga lutealna ktora wzmogła się po pierwszym porodzie i problem się zaczął gdy zaczęliśmy starania o drugie. Po 9 cyklach udało się, kilka sikańców potwierdziło ciążę ale radość nie trwała długo, bo trzy dni po terminie dostałam okres. Po tym lekarz mi dał duphaston i brałam od 16dc do 25dc( do dziś).
Sytuacja jest taka, że dosłownie ten cykl jest identyczny jak poprzedni ( wtedy jeszcze nie brałam duphastonu tylko castagnus mi chyba pomógł nagle zaciążyć).
W poprzednim cyklu od 25dc'mialam trzydniowe mocne plamienie, byłam pewna że to okres, ale się nie rozkręciło i ustalo krwawienie więc już byłam pewna że to ciąża. Teraz jest dokładnie tak samo, tylko od wczoraj (24dc)i znowu dość mocne plamienie.
Dodam że dwudniowe plamienie pojawiło się także jakieś pięć dni po owu ( owu potwierdzona monitoringiem).
Cykle regularne 28 dni, owu w 14dc.Ktoś miał podobne objawy, myślicie, że jest szansa? Nie wiem czy odstawiać ten duphaston czy nie...🤔
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry