reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie a ciaza

Dołączył(a)
18 Czerwiec 2022
Postów
12
Witam.
11 wrzesnia dostałam okres, który trwał 9 dni. 22 wrzesnia odbyłam stosunek bez zabezpieczenia. Mam 28 dniowe cykle a dziś tj. 29.09 dostałam okres, a powinnam 8 październik, jest trochę mniej obfity ale jest. Zrobiłam test i jest negatywny.
Któraś tak miała i zaszła w ciąże ? Kiesy Starałam sie o dwójkę dzieci i monitorowałam owulacje, zawsze mi wypadła na 12 dzień.
 
reklama
Ryzyko ciazy jest, ale okres ja wyklucza. Kobiecy organizm to nie zegarek. Czasem miesiaczka przyjdzie pozniej, czasem wczesniej. Wiele czynnikow ma na to wplyw. Jesli uwazasz, ze to moze plamienie implantacyjne (ale jak sama nazwa wskazuje to powinno byc tylko plamienie) to powtorz test po 2 dniach od jego pojawienia sie. To, ze kiedys owulacja wypadala 12 dc, nie znaczy, ze teraz tez tak jest. Ponoc cykle kobiety zmieniaja sie co 5 lat.
 
Ryzyko ciazy jest, ale okres ja wyklucza. Kobiecy organizm to nie zegarek. Czasem miesiaczka przyjdzie pozniej, czasem wczesniej. Wiele czynnikow ma na to wplyw. Jesli uwazasz, ze to moze plamienie implantacyjne (ale jak sama nazwa wskazuje to powinno byc tylko plamienie) to powtorz test po 2 dniach od jego pojawienia sie. To, ze kiedys owulacja wypadala 12 dc, nie znaczy, ze teraz tez tak jest. Ponoc cykle kobiety zmieniaja sie co 5 lat.
Dziękuje za odpowiedz.
To plamienie mialam tylko o 8 rano przy podtarciu się i od tamtego momentu mam przezroczysty śluz. Już trochę sama zgłupiałam ale zostaje mi czekać.
 
Do góry