reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie,brak miesiaczki i negatywne testy. Pomocy :(

4 dni spóźnienia przy nieregularnych cyklach to raczej nie jest nic zaskakującego.
A jakie badania robiłaś?
4 dni spóźnienia przy nieregularnych cyklach to raczej nie jest nic zaskakującego.
A jakie badania robiłaś?
Cykle nie trwaly nigdy dluzej niz 35 dni. Czasem 28,czasem 32 najdluzszy 35.
Mialam USG,laparaskopie,prolaktyne z zastosowaniem testu z Metoclopramidem, mocz,tarczyca,Stężenie progesteronu,LH i FSH- wedlug wynikow wszystko jest w porzadku,nie ma nic niepokojacego. 4 lipca kolejna wizyta,zobacze co lekarz zaleci dalej- moze do twgo czasu dostane miesiaczke :(
 
reklama
Chyba juz wszystkie mozliwe badania mialam :( lacznie z laparaskopia :( a miesiaczki nad brak, juz 4 dzien spoznienia a testy nadal negatywne, a na bete mam umowiony termin dopiero 1 lipca.

Nie ma co się denerwować ;) bo jeżeli jesteś w ciąży to jest Nie wskazane..skoro badania masz okej i lekarze nie stwierdzili nic niepokojącego musisz czekać.
Ja Mam podobnie jeden dzień mi się spóźnia okres i zrobiłam test oczywiście wyszedł negatywny, natomiast w piątek robiłam prolaktyne i wyszła mi 843mlU/l też się Zastanawiam czy jestem w ciąży jutro mam lekarza i też jestem mega niecierpliwa czy się udało.
W poprzednich cyklach też miałam plamienie w środku cyklu czy w innych dniach i lekarz powiedział że to normalne żeby się nie denerwować bo wystarczy stres czy inne czynniki na które nie mamy wpływu i organizm tak reaguje ;)
 
Nie ma co się denerwować ;) bo jeżeli jesteś w ciąży to jest Nie wskazane..skoro badania masz okej i lekarze nie stwierdzili nic niepokojącego musisz czekać.
Ja Mam podobnie jeden dzień mi się spóźnia okres i zrobiłam test oczywiście wyszedł negatywny, natomiast w piątek robiłam prolaktyne i wyszła mi 843mlU/l też się Zastanawiam czy jestem w ciąży jutro mam lekarza i też jestem mega niecierpliwa czy się udało.
W poprzednich cyklach też miałam plamienie w środku cyklu czy w innych dniach i lekarz powiedział że to normalne żeby się nie denerwować bo wystarczy stres czy inne czynniki na które nie mamy wpływu i organizm tak reaguje ;)
Dziekuje za cieple slowa :)
Staram sie nie stresowac- niejest latwo,ale co ma byc to bedzie, mam juz dwojke dzieci, ale bardzo chcialabym jeszcze jedno dziecko dlatego nie daje mi to spokoju😫
 
Do góry