reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie brązowe w 1 trymestr

jo-anna90

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Czerwiec 2020
Postów
127
Hej, mam do was pytanko, czy któraś się może z czymś takim spotkała i wszystko zakończyło się pomyślnie. W 3 dniu po spodziewanej miesiączce testy wychodziły mi negatywne, w 4 dniu zrobiłam betę i wyszło mi 45.2. Po jakiś 2 dniach znów zrobiłam test i wszystko pozytywnie 2 kreski w tym jedna blada ale bardzo dobrze widoczna. Później zaczęły się plamienia brązowe, ale tylko przy sikaniu na papierze toaletowym, wczoraj byłam u ginekologa ale na usg nie było widać pęcherzyka ciążowego, wprost mi powiedział ze to może się skończyć poronieniem albo może się pojawić w pęcherzyk w późniejszym czasie. Kazał mi przyjść za 2 tyg i dał duphaston. Dziś znowu przy oddawaniu moczu na papierze pojawił się skrzep krwi i plamienie brązowe. Czy któraś tak miała ? I zakończyło się to pozytywnie ? Dodam ze mam wszystkie objawy ciąży, częste oddawanie moczu, powiększone i tkliwe piersi. Będę wdzięczna jak ktoś mi odpisze i podzieli się swoją historia.
 
reklama
Rozwiązanie
Na pewno się ułoży tak czasami się zdarza ,niestety, mi lekarze mówili że widocznie była jakas duża wada coś było nie tak. Poroniłam przed bliźniakami . Podobno najlepiej odczekać chwilę i znowu się starać . Czas leczy rany. Dużo sił Ci życzę będzie dobrze 👍😘
reklama
Ja 1 dzień po spodziewanym terminie miesiączki miałam betę 370. Później już nie robiłam wcale.
Pierwsze usg miałam już w 4 tyg i 5 dniu. Był już widoczny pęcherzyk ciążowy.
Zgłoś się do lekarza, niech sprawdzi.
do zagnieżdzenia dochodzi u ka,żdej kobiety w innym dniu cyklu, każdy cykl różni się od siebie dlatego nie jest wazna wartość beta hcg w dniu czy dzień po spodziewanej miesiączce a jej procentowy przyrost po 48/72 godzinach bo nie wartość a % przyrost na tak wczesnym etapie ciąży odwierciedlają jej prawidłowy rozwój. . Z chwilą pojawienia się serduszka nie sprawdza się juz przyrostu beta hcg bo usg jest odzwierciedleniem prawidłowego rozwoju ciąży. Jedna ma betę 370 w 1 dniu po spodziewanym okresie a druga w tym samym czasie będzie mieć betę 30 bo do zagnieżdżenia doszło znacznie później.
 
Bijące serduszko też niczego nie gwarantuje ja plamilam w 8tyg byłam na wizycie serduszko biło wszystko niby oki tylko stara krew wieczorem brzuch mnie bolał nie przyszło mi do głowy że to skurcze przysnelam a w nocy obudziło mnie to że wszystko wypadło nie życzę tego nikomu i mam nadzieję że to tylko jakieś krwiaki i nic złego.
 
Bijące serduszko też niczego nie gwarantuje ja plamilam w 8tyg byłam na wizycie serduszko biło wszystko niby oki tylko stara krew wieczorem brzuch mnie bolał nie przyszło mi do głowy że to skurcze przysnelam a w nocy obudziło mnie to że wszystko wypadło nie życzę tego nikomu i mam nadzieję że to tylko jakieś krwiaki i nic złego.

Współczuje straty 🙁 Mnie nic nie boli i plamienia są tylko na papierze i jest ich coraz mniej, nie wiem co o tym myśleć. Zażywam duphaston. Nie nastawiam się, ale w głębi serca wiem ze wszystko będzie dobrze 🙂
 
reklama
Niestety w dniu dzisiejszym mam już mocne krwawienie 🙁 dla potwierdzenia zrobiłam jeszcze dziś betę. Tak czułam ze tak się może skończyć, ale smutek i żal pozostaje 😞
 
Do góry