reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie, brudzenie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witajcie Kwietnióweczki!!!Byam wczoraj u lekarza na kontroli,Zrobił usg i mówił ze wszystko ok,ale z kolejnym zafasolkowaniem radził zeby poczekac do marca.Powiedział ze to bezpieczniej i dla mnie i dla dzidzi.Takze nie pozostaje mi nic innego jak uzbroic sie w cierpliwość i zacząc działac na wiosne!!! A Wasze brzuszki juz pewnie urosły?! Serdecznie Was pozdrawiam i życze wszystkiego dobrego!!!
 
reklama
Pati jak miło, że do nas zajrzałaś :) dbaj o siebie cały czas. Nam brzuszki rosną, u mnie już trudno tego nie zauważyć.
 
Jak zobaczyłam kwiatuszek przy tym wątku to się przestraszyłam.
Pati, wracaj do zdrówka i szybko na wiosnę zabierajcie się do roboty. Może zanim urodzimy to napiszesz nam miłą wiadomość zwiastującą kolejnego dzidziusia?
 
Dziewczyny!!! ja jestem w tc. od samego poczatku mam lekkie skurcze maccicy a dzis bolal mnie brzuch jak przed miesiaczka. a co najgorsze juz czwarty raz milam minimalnie zabrudzoby sluz i bardzo tego niewiele (taka olamka najczesciej na papierze toaletowym). potem to znika i nie pojawia sie przez jakis tydzien. bylam juz kiedys po tym plamienia u lekarza, na usg bylo w porzadku i nic mi nie przepisal. Co sadziecie. czy mam powody do paniki?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry