reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.

Mam dwoje dzieci i trzecia ciąża to byłby dla mnie absolutny koniec świata, nie ma takiej opcji i na samą myśl mam dreszcze.
Dlatego biorę tabsy, bo seks w prezerwatywie to, moim zdaniem oczywiście, najnieprzyjemniejsza forma antykoncepcji, a bez zabezpieczenia mąż nie mógł nawet na mnie spojrzeć, nie mówiąc o dotykaniu czy "wkładaniu na chwilę"...
Umów się do ginekologa i przetestuj kilka różnych tabletek - ja dopiero czwarte zaakceptowałam.
Właśnie ja się po pierwszych poddałam, ale idę do gin w przyszłym tygodniu i albo inne tabsy, albo wkładka.
 
reklama
Ok to już mi to info wystarczy, na pewno rezygnuje z takiej metody anty. No nic będę testować tabletki. Zrobiłam dziś betę dla świętego spokoju, wynik <0,1.
W końcu mogę spać spokojnie... Dziękuję Wam za wsparcie. Życzcie mi żebym nie musiała już tu zaglądać z takimi problemami. Pozdrawiam Was :)
 
Do góry