reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie. Czy to może być ciąża?

Dołączył(a)
24 Lipiec 2021
Postów
1
Cześć dziewczyny.
Mój ostatni okres byl 15.06,wczesniej o 3 dni z wyliczeń. Byl normalny, jak zawsze obfity, odczuwam ból także przed miesiączka. Mój cykl trwa 28-29 dni. Zawsze był regularny z niedużymi odstepstwami(1 dzień wcześniej czy później), nie używam tabletek.
W tym miesiącu okres spóźnił się i zaczął się 18.07 okres byl bardzo skąpy, trwał 4 dni. W ciągu dnia wystarczyła tylko wkładka. Dla własnego komfortu zmieniałam. Do tego doskwiera mi ciągle zmęczenie, senność, ból w podbrzuszu, brak apetytu. 22.07 zrobiłam test, wyszedł negatywny. Czy test wykonałam za szybko? Powinnam go powtórzyć? Czy to raczej zaburzenia hormonalne?
 
reklama
Cykle nie muszą być zawsze takie same , skór test jest negatywny a @ byl ,to ciąży nie ma
 
Cześć dziewczyny.
Mój ostatni okres byl 15.06,wczesniej o 3 dni z wyliczeń. Byl normalny, jak zawsze obfity, odczuwam ból także przed miesiączka. Mój cykl trwa 28-29 dni. Zawsze był regularny z niedużymi odstepstwami(1 dzień wcześniej czy później), nie używam tabletek.
W tym miesiącu okres spóźnił się i zaczął się 18.07 okres byl bardzo skąpy, trwał 4 dni. W ciągu dnia wystarczyła tylko wkładka. Dla własnego komfortu zmieniałam. Do tego doskwiera mi ciągle zmęczenie, senność, ból w podbrzuszu, brak apetytu. 22.07 zrobiłam test, wyszedł negatywny. Czy test wykonałam za szybko? Powinnam go powtórzyć? Czy to raczej zaburzenia hormonalne?
Zaburzenia. Był okres, test negatywny. Jak masz wątpliwości idź na betę i wszystko się wyjaśni.
 
Do góry