reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie deugi trymest

Dołączył(a)
26 Czerwiec 2023
Postów
3
Witam obecnie jestem w 13tyg+2dni. 5 dni temu podczas wizyty w toalecie zauważyłam sporo krwi. Wytarłam ją i zgłosiłam się do szpitala. W szpitalu lekarze już nie stwierdzili krwi. Zrobili usg wszystko w porządku. Leżałam na obserwacji przez trzy dni i wszystko ustało. Dzisiaj miałam usg prenatalne również wszystko było w porządku. Ale zaczęłam zauważać ze mój śluz jest lekko przybrudzony a czasami zauważę w nim krew. Nie są to wielkie ilosci kropla może dwie max ale martwi mnie to. Może ktoś miał podobnie i wie o co może chodzić? Lekarze niczego nie stwierdzili. Przepisali tylko luteinę, a oprócz wzdec i pobolewania pleców czuje sie dobrze.
 
reklama
Witam obecnie jestem w 13tyg+2dni. 5 dni temu podczas wizyty w toalecie zauważyłam sporo krwi. Wytarłam ją i zgłosiłam się do szpitala. W szpitalu lekarze już nie stwierdzili krwi. Zrobili usg wszystko w porządku. Leżałam na obserwacji przez trzy dni i wszystko ustało. Dzisiaj miałam usg prenatalne również wszystko było w porządku. Ale zaczęłam zauważać ze mój śluz jest lekko przybrudzony a czasami zauważę w nim krew. Nie są to wielkie ilosci kropla może dwie max ale martwi mnie to. Może ktoś miał podobnie i wie o co może chodzić? Lekarze niczego nie stwierdzili. Przepisali tylko luteinę, a oprócz wzdec i pobolewania pleców czuje sie dobrze.
Jeśli USG było dopochwowe to plamienia mogą się zdarzać - nie powinno być obfite i trwać dłużej niż kilka dni.
 
Do góry