reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne a miesiączka

Ja zaobserwowałam plamienie implantacyjne tylko w jednej ciąży. Ale nic mnie nie bolało.

Wygląda jakby Ci się coś w cyklu namieszało. Biorąc pod uwagę długość poprzedniego cyklu, to plamienie by wychodziło w czasie okołoowulacyjnym. Może warto by było zbadać hormony?
 
reklama
Ja zaobserwowałam plamienie implantacyjne tylko w jednej ciąży. Ale nic mnie nie bolało.

Wygląda jakby Ci się coś w cyklu namieszało. Biorąc pod uwagę długość poprzedniego cyklu, to plamienie by wychodziło w czasie okołoowulacyjnym. Może warto by było zbadać hormony?
Przegadam to z ginekologiem na wizycie 28.06
 
Ja plamienie implatacyjne pomyliłam z miesiaczka stąd moje zdziwienie jak robiłam test ciążowy i wyszly od razu ciemne kreski dwie a beta wskazała dziś 7-8 tydzień ciąży 🙈
 
Ja wizytę u gina mam w czwartek, też cieszyłam się na 2 kreseczki a potem przyszło krwawienie jak na okres więc idę skontrolować to do gina ale obawiam się że niestety nie ma już ciąży 😔😔
 
Niestety nie pozostaje Ci nic innego, jak cierpliwie czekać na wizytę, ewentualnie spróbować się umówić do innego gina na wcześniejszy termin.
 
Niestety nie pozostaje Ci nic innego, jak cierpliwie czekać na wizytę, ewentualnie spróbować się umówić do innego gina na wcześniejszy termin
No właśnie chce poczekać do tej swojej bo chodzę już od lat. Teraz krwawienie ustaje, czuje się już dobrze więc stwierdziłam że poczekam.
Chociaż mam jakiś cień nadziei że jednak powie że wszystko jest dobrze ale chyba się łudzę 😔
 
reklama
Do góry