reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne a miesiączka

reklama
To daj znać jak zrobisz test :) i trzymam kciuki 😊
Niestety dzisiejszy test wyszedł negatywny 😔 więc mam już pewność że to było poronienie 😔 jutro idę na wizytę, zobaczę czy będzie kazała mi zrobić jakieś badania krwi czy nie, i będziemy działać dalej 💗 czytałam że podobno po poronieniu jest większa szansa na szybkie zajście w ciążę?
 
Niestety dzisiejszy test wyszedł negatywny 😔 więc mam już pewność że to było poronienie 😔 jutro idę na wizytę, zobaczę czy będzie kazała mi zrobić jakieś badania krwi czy nie, i będziemy działać dalej 💗 czytałam że podobno po poronieniu jest większa szansa na szybkie zajście w ciążę?
Jejciu bardzo mi przykro :(
Ale nie łam się i nie poddawaj.! 😊😘
 
Niestety dzisiejszy test wyszedł negatywny 😔 więc mam już pewność że to było poronienie 😔 jutro idę na wizytę, zobaczę czy będzie kazała mi zrobić jakieś badania krwi czy nie, i będziemy działać dalej 💗 czytałam że podobno po poronieniu jest większa szansa na szybkie zajście w ciążę?

Hej!
A skąd pewność, że to było poronienie? Przyczyn krawienia w trakcie cyklu jest bardzo dużo. Daj znać po wizycie, mam nadzieję, że lekarz zlecił Ci badania.
 
Hej!
A skąd pewność, że to było poronienie? Przyczyn krawienia w trakcie cyklu jest bardzo dużo. Daj znać po wizycie, mam nadzieję, że lekarz zlecił Ci badania.
Wcześniejsze testy były pozytywne, a po krwawieniu dzisiaj już był negatywny więc odpowiedź jest jedna.. jutro dowiem się więcej
 
reklama
Hej!
A skąd pewność, że to było poronienie? Przyczyn krawienia w trakcie cyklu jest bardzo dużo. Daj znać po wizycie, mam nadzieję, że lekarz zlecił Ci badania.
Hej, ja już po wizycie, niestety pani doktor potwierdziła moje przypuszczenia to była ciąża biochemiczna 😔
Zaleciła dalej brać pregna start tak jak brałam, dodatkowo acard i actifolin .
Mówiła że po pierwszym poronieniu nie będzie wdrażać żadnego leczenia, ale kazała mi zbadać jeszcze glukozę i insulinę na czczo.
Mówiła że jak znów będę mieć pozytywny test to jak najszybciej do niej przyjść i będę brać luteinę.
 
Do góry