reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne a test negatywny

Dołączył(a)
14 Czerwiec 2020
Postów
4
Hej dziewczyny. Mam pytanie. Kochalam się ze swoim chłopakiem 27. 05 mialam wtedy dni plodne ( staramy sie o maleństwo 😊). Okres powinnam dostać 9.06 ale spóźnił mi sie dwa dni i zamiast normalnego okresu dostalam plamienia (wyglada jak implantacyjne) trwalo to niecałe 3 dni i koniec. Robiłam testy jeszcze przed plamieniem i po i wychodza negatywne. Badanie krwi moge zrobic dopiero za 2 tygodnie jak bede w polsce. Może wy mi pomożecie bo juz sama nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć tak bardzo bym chciala być w ciazy ale nie chce sie tez rozczarować. A i dodam ze od tygodnia mam lekkie uklucia jajników i macicy oraz boli mnie glowa.
 
reklama
Witam drogie Panie. Moze,ktoras byla w podobnej sytuacji i bedzie mogla mnie uspokoic, bo nie wiem juz co myslec nigdy nie mialam podobnej sytuacji.
Otoz w styczniu miesiaczka byla od 4 do 23, w lutym od 14 do 24, w marcu od 22 do 28, w kwietniu mialam miesiaczke od 22 do 30. W maju natomiast pojawila sie ona juz 9 i trwala do 22 maja. 9,10,11 maj bylo skape plamienie,wiec nie wiem czy moge zaliczyc to do pierwszego dnia mieaiaczki. Wedlug kalendarzyka dni plodne wypadaly od 23 do 30 maja, owulacja byla 28 lub 29 maja. Czy to jest mozliwe? Moje cykle sa bardzo nieregularne,jednak cykle przewarznie trwaja od 31-35 dni. Kilka dni pobolewaly mnie piersi - zaraz po plamieniu i podbrzusze,raz mocniej raz mniej- jak na miesiaczke , ktora powinna pojawic sie 12 czerwca i nadal jej nie ma. Dzis juz 38 dc liczac od ostatniej miesiaczki 9 maja, lub 35dc liczac od 12 maja. Do tego mialam bialo mleczne uplawy- teraz mam przezroczyste,czasem biale i ciagliwe . Zrobilam kilka testow ciazowych, ale wydaje mi sie,ze moze byc za wczesnie,bo wszystkie negatywne. Czy to moze byc ciaza? Czy podczas kazdego zaplodnienia pojawia sie krwawienie implantacyjne? 8,9 i 10 czerwca mialam bardzo skape plamienie- rozowe z odrobina krwi widoczne tylko na papierze. Czy to mogla byc implantacja? Po jakim czasie od tego plamienia test powinien wyjsc pozytywny? Nigdy nie mialam podobnej sytuacji i bardzo sie martwie,czy aby napewno wszystko jest w porzadku, a na wizyte do ginekologa niestety musze poczekac do 4 lipca. Bety rowniez nie moge narazie zrobic,musze czekac :( Dodam,ze staramy sie o dziecko i nie martwi mnie ciaza- jesliby byla to bylabym szczesliwa, ale boje sie,ze moze to byc cos innego. Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz! Pozdrawiam.

Musisz poczekac jeszcze albo pojsc na betę. My Ci nie powiemy czy to ciaza czy nie. Co do plamienia implantacyjnego ja nie mialam więc nie zawsze ono występuje.
 
reklama
Musisz poczekac jeszcze albo pojsc na betę. My Ci nie powiemy czy to ciaza czy nie. Co do plamienia implantacyjnego ja nie mialam więc nie zawsze ono występuje.
Ile dni po owulacji powinno robic sie test,aby byla wiarygodny? Niestety bety nie mam mozliwosci teraz zrobic :( pozostaje mi wiec zaczekac. Wczesniej nie mialam takich problemow,wiec dla mnie to cos nowego :(
 
Do góry