reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plamienie implantacyjne, brak miesiączki

Tak katarynka ma rację. Ja miałam taką sytuację, @ spóźniał się tydzień, test pozytywny i cała szczęśliwa pobiegłam do gina. Nie bylo mojego poszłam do innego. Zrobił usg i powiedział że to nie ciąża a zapewne zaburzenia hormonalne a test mógł się pomylić. Dał mi tabletki na wywołanie @. Jednak nie wykupiłam ich, poszłam na bete i okazało się że to 5 tc.
 
reklama
Witajcie,
Za bardzo nie wiem jak zacząć, ale może po kolei.

Ostatnią @ miałam 18 stycznia.Długość moje cyklu to 29 dni (najczęściej, w porywach 30). Owulacje miałam 1-2 lutego (kochałam się z męzem) a 7 lutego wieczorem pojawiło się u mnie dziwne plamienie. Poleciało troszkę krwi, właściwie to były takie niteczki krwi w śluzie. Następnie przez ok 2 dni miałam takie różowo-brązowe plamienie. @ powinnam dostać teraz 16.02 ale jak dotąd nie dostałam. poza tym dziwnie się czuję. Od kilku dni mam ból w dole brzucha, taki ciężko, ciągnący.Pobolewają mnie też jajniki, tak kłują czasami. Poza tym, mam dziwny śluz, taki białawy, w sporej ilości. Zazwyczaj przed @ mam sucho. Piersi mnie zawsze bolą przed @, są twarde, nabrzmiałe. Teraz tylko lekko powiększone i wrażliwe sutki.
Robiłam test wczoraj, 16.02 w dniu spodziewanej @, ale popłludniu. Wynik negatywny.
Czy jest możliwość, że jestem w ciąży, a test zrobiłam za wcześnie?
jak to sie potoczylo?
 
Do góry