reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne? Ciąża?

G

guest-1692283970

Gość
Hejka dziewczyny, a więc ja od jakiegoś czasu mam cykle 25dniowe a ostatnia miesiączka była 26 lipca o trwała 3-4 dni, dni płodne według aplikacji flo miałam od 2 do 12 a owulacja 8 sierpnia. uprawiałam stosunek bez zabezpieczenia 1 i 2 sierpnia. Jakoś 7-8 zaczełam odczuwać kłucie w podbrzuszu, cześciej zawroty głowy, zaczełam również mieć czesciej potrzebe na siku, objawy utrzymują sie do dziś, tylko że zauwazyłam na mojej wkładce rano dość ciemno krwisty śluz, nie jest go duzo, ale nigdy wcześniej nie dostawałam plamień przed okresem, bo według mojego cyklu który nie koniecznie jest regularny powinnam dostać miesiączke dopiero za 2-3 dni. Co o tym uważacie? ps. mam 17 lat:)
 
reklama
Hejka dziewczyny, a więc ja od jakiegoś czasu mam cykle 25dniowe a ostatnia miesiączka była 26 lipca o trwała 3-4 dni, dni płodne według aplikacji flo miałam od 2 do 12 a owulacja 8 sierpnia. uprawiałam stosunek bez zabezpieczenia 1 i 2 sierpnia. Jakoś 7-8 zaczełam odczuwać kłucie w podbrzuszu, cześciej zawroty głowy, zaczełam również mieć czesciej potrzebe na siku, objawy utrzymują sie do dziś, tylko że zauwazyłam na mojej wkładce rano dość ciemno krwisty śluz, nie jest go duzo, ale nigdy wcześniej nie dostawałam plamień przed okresem, bo według mojego cyklu który nie koniecznie jest regularny powinnam dostać miesiączke dopiero za 2-3 dni. Co o tym uważacie? ps. mam 17 lat:)
Pierwsza rzecz jest taka, że jeżeli aplikacja opiera się tylko na datach kolejnych miesiączek, to spokojnie możesz ja odinstalować, bo nie mówi nic. Zresztą jeżeli apka pokazuje Ci pwulacje 8.08, a dni płodne jeszcze 4 dni po owulacji to tym bardziej nadaje się tylko donkosza.
Druga rzecz jest taka, że jeżeli faktycznie owulacja była 8.08, to stosunek z 2.08 to trochę za wcześnie.
Trzecia rzecz jest taka, że jeżeli owulacja była 8.08, to nie miałabyś żadnych, ale to żadnych objawów ciązy w momencie, kiedy je opisujesz.
Czwarta rzecz jest taka, że jednak lepiej do ciązy być człowiekiem pełnoletnim i zabezpieczonym finansowo.
 
Hejka dziewczyny, a więc ja od jakiegoś czasu mam cykle 25dniowe a ostatnia miesiączka była 26 lipca o trwała 3-4 dni, dni płodne według aplikacji flo miałam od 2 do 12 a owulacja 8 sierpnia. uprawiałam stosunek bez zabezpieczenia 1 i 2 sierpnia. Jakoś 7-8 zaczełam odczuwać kłucie w podbrzuszu, cześciej zawroty głowy, zaczełam również mieć czesciej potrzebe na siku, objawy utrzymują sie do dziś, tylko że zauwazyłam na mojej wkładce rano dość ciemno krwisty śluz, nie jest go duzo, ale nigdy wcześniej nie dostawałam plamień przed okresem, bo według mojego cyklu który nie koniecznie jest regularny powinnam dostać miesiączke dopiero za 2-3 dni. Co o tym uważacie? ps. mam 17 lat:)
Nie ważne, czy uprawiałaś seks w dni płodne, czy nie, zawsze jest szansa na zajście w ciążę. Test możesz już zrobić, jeśli nie daje Ci to spokoju. Mi pokazał ciążę zrobiony 2 dni przed spodziewaną miesiączką. A jak masz cierpliwość, to poczekaj te 3 dni i wtedy zrób.
 
Do góry