reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Plamienie implantacyjne czy choroba?

Rozwiązania
0
Hej, staramy się z mężem o dziecko juz jakieś pół roku. Ostatnio podczas stosunku zaczęłam krwawić i to krwawienie utrzymywało się właściwie do rana, potem zniknęło. Czułam dosłownie chwile delikatny ból w podbrzuszu tak jak przy miesiączce. Było to w 20. dniu cyklu. Współżyliśmy wcześniej w 12. i 16. dniu cyklu. Ostatnia miesiączka zaczęła mi się 4.04. Zrobiłam dwa testy, jeden z nich z porannego moczu, wyszły negatywne, ale to być może jeszcze za wcześnie. Kolejna miesiączka za 7 dni. Czy to mogło być krwawienie implantacyjne? Czy jakieś urazy mechaniczne lub objawy choroby?

reklama

Paulisienka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej! Powtórz test w dniu spodziewanej miesiączki, a jeżeli masz możliwość zrób w tym dniu badanie krwi pod kątem hormonu betaHCG, da Ci to 100% pewności. Pozdrawiam!

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
Raczej jakieś otarcie, na test fakt za wcześnie, byłas u ginekologa ? Jakieś badania podstawowe wykonywałas? Cykle regularne? Pół roku to nie jest tak dużo

Rozwiązania
0
Byłam w październiku ostatnio, cytologia tylko i było wszystko ok. Cykle regularne.

Rozwiązania
0
Badania ostatnie robione jakiś rok temu i nic. Wzięłam na początku marca skierowanie na badania krwi i hormony tarczycy też, ale nie byłam, bo wiadomo jak to teraz jest

Natalia198777

Rozwiązania
0
Hej, staramy się z mężem o dziecko juz jakieś pół roku. Ostatnio podczas stosunku zaczęłam krwawić i to krwawienie utrzymywało się właściwie do rana, potem zniknęło. Czułam dosłownie chwile delikatny ból w podbrzuszu tak jak przy miesiączce. Było to w 20. dniu cyklu. Współżyliśmy wcześniej w 12. i 16. dniu cyklu. Ostatnia miesiączka zaczęła mi się 4.04. Zrobiłam dwa testy, jeden z nich z porannego moczu, wyszły negatywne, ale to być może jeszcze za wcześnie. Kolejna miesiączka za 7 dni. Czy to mogło być krwawienie implantacyjne? Czy jakieś urazy mechaniczne lub objawy choroby?
Miałam kiedys tak podobnie jak u Ciebie. W moim przypadku to był najprawdopodobniej mięsniak, który podczas stosunku został podrażniony i zaczął krwawic. Potem zniknął. Myślę, że na plamienie implantacyjne za wcześnie jeżeli @ za 7 dni. U mnie takie plamienie było 2 dni do 4 dni po terminie @.

Agnieszka 123456789

Rozwiązania
0
My staraliśmy się półtorej roku. Życzę wytrwałości. Poczekaj na dzień spodziewanej miesiączki i wtedy zrób test. Najpewniejsze będzie badanie krwi.

Gosc m

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam, jest tutaj ktoś jeszcze? Z mężem staram się o dziecko już 2 lata, wszystko z nami ok, zawsze moje cykle są 27 dniowe.. Dostałam plamień 19 dnia cyklu 8 dni przed miesiączka i boli mnie brzuch, czy to może być plamienie wskazujące zagniezdzanie zarodka? Pozdrawiam

reklama

Paulisienka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam, jest tutaj ktoś jeszcze? Z mężem staram się o dziecko już 2 lata, wszystko z nami ok, zawsze moje cykle są 27 dniowe.. Dostałam plamień 19 dnia cyklu 8 dni przed miesiączka i boli mnie brzuch, czy to może być plamienie wskazujące zagniezdzanie zarodka? Pozdrawiam
Trudno powiedzieć, plamienia mogą mieć różne podłoże. Najlepiej, żebyś wykonała badanie krwi pod kątem hormonu betaHCG w dniu spodziewanej miesiączki.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
C Bardzo skąpy okres czy plamienie implantacyjne Potrzebuję porady 3
E Czyn różni sie plamienie implantacyjne od okresu Staramy się 15
Lusia1234567890 Plamienie implantacyjne Potrzebuję porady 2
Lusia1234567890 Plamienie implantacyjne Potrzebuję porady 2
J Czy to plamienie implantacyjne??? Potrzebuję porady 9
Angelika Prus Plamienie implantacyjne Potrzebuję porady 3
Cafecafe Plamienie implantacyjne czy okres? Potrzebuję porady 4
Karola1310 Brązowe plamienie a brak okresu Potrzebuję porady 17
klau1996 Plamienie implantacyjne Potrzebuję porady 1
Hiczi Hormony a może plamienie Implantacyjne ? Staramy się 40
H Proszę o pomoc i opinie! Potrzebuję porady 2
C czy to plamienie czy miesiączka? Potrzebuję porady 3
C Krwawienie implantacyjne czy miesiączka? Ciąża, poród, połóg 4
G Czy to plamienie implementacyjne ? Potrzebuję porady 5
eMkaa. Plamienie implantacyjne. Potrzebuję porady 10
Z plamienie implantacyjne a miesiączka Potrzebuję porady 5
Z Plamienie implantacyjne Potrzebuję porady 22
L Czy to ciąża? Potrzebuję porady 13
A Czy to moze byc plamienie implantacyjne i ciąża? Potrzebuję porady 3
A Plamienie implantacyjne, to może być ciąża? Ciąża, poród, połóg 2
C plamienie implantacyjne, brak miesiączki Potrzebuję porady 10
A Plamienie, ból brzucha w 2. trymestrze Ciąża, poród, połóg 23
K Plamienie, krwawienie w ciąży Potrzebuję porady 20
A Delikatne plamienie 5 tydzień Ciąża, poród, połóg 14
M 33 tc różowe plamienie (założony pessar) Potrzebuję porady 7
P Plamienia o nieznanej przyczynie- czy jest szansa na ciąże? Ciąża po poronieniu 13
dzuliana95 21 tyg ciąży plamienie Potrzebuję porady 10
A ( Poronienie w styczniu) Negatywny test, @ brak + dziwne bardzo skape plamienie Potrzebuję porady 8
T plamienie w 21tyg ciąży Ciąża, poród, połóg 11
monika1990000 Plamienie Potrzebuję porady 39
Pat00k Plamienie Ciąża, poród, połóg 9
A jasno brązowe plamienie Potrzebuję porady 10
S Plamienie a następnie upławy kawa z mlekiem na początku ciazy Potrzebuję porady 9
I Plamienie 7tydzien Potrzebuję porady 15
PaulinaRP Plamienie przy pozytywnym teście. Potrzebuję porady 12
nowamloda12 Plamienie, zapach 8tyg po CC Potrzebuję porady 3
I Plamienie po owulacji Potrzebuję porady 2
A Plamienie Potrzebuję porady 2
M Plamienie implatacyjne Potrzebuję porady 4
Mała.czarna Plamienie po okresie Potrzebuję porady 3
Ladym00n Plamienie Potrzebuję porady 1
P Dziwne plamienie po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych Potrzebuję porady 8
anilorak333 Plamienie Ciąża, poród, połóg 4
L Plamienie Potrzebuję porady 5
madziam86 Plamienie w 15 tc Potrzebuję porady 34
K Dziwne plamienie 5tc Potrzebuję porady 1
C Plamienie Potrzebuję porady 6
B Plamienie 12tc Potrzebuję porady 4
PaulinaRP Brązowe plamienie po łyżeczkowaniu Potrzebuję porady 4
Aniaanka Brazowe plamienie pod koniec ciazy, prosze o porade Potrzebuję porady 12