reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne czy okres?

Dołączył(a)
13 Listopad 2019
Postów
1
Witam
Ogółem parę dni po Owulacji zaczął boleć mnie jajnik ból trwał około tygodnia i stał się słabszy
Zaczęłam mieć zachcianki odepchnęło mnie od papierosów czułam, że dzieje się coś innego z moim organizmem często oddawałam mocz
Okres miałam regularny zawsze niedawno dostałam znów spóźniony 3 dni byłam pewna ,że to nie ciąża ale zaczęłam robić się niedawno ospała nie wymiotuje ale mam od niedawna uczucie ciężkości na żołądku
Tylko nie pokoi mnie ten okres ponieważ wczoraj był skąpy myślałam,że dzisiaj już minie ,A zamiast tego wypływa ze mnie zamiast krwi brązowa maź to nie jest czysta krew chce zrobić test ale obawiam się , że mogłam być w ciąży , A ten okres to jakieś krwawienie poronne trochę za dużo może się naczytałam ale nie wydaje mi się ten kolor normalny i to złe samopoczucie daje mi do myślenia
Tylko mam do was pytanie czy to możliwe żeby krwawienie implantacyjne było, aż tak obfite jak okres? Kupiła test zrobię jutro Ale cały czas się nie pokoje czy wszystko jest w porządku
 
reklama
Witam
Ogółem parę dni po Owulacji zaczął boleć mnie jajnik ból trwał około tygodnia i stał się słabszy
Zaczęłam mieć zachcianki odepchnęło mnie od papierosów czułam, że dzieje się coś innego z moim organizmem często oddawałam mocz
Okres miałam regularny zawsze niedawno dostałam znów spóźniony 3 dni byłam pewna ,że to nie ciąża ale zaczęłam robić się niedawno ospała nie wymiotuje ale mam od niedawna uczucie ciężkości na żołądku
Tylko nie pokoi mnie ten okres ponieważ wczoraj był skąpy myślałam,że dzisiaj już minie ,A zamiast tego wypływa ze mnie zamiast krwi brązowa maź to nie jest czysta krew chce zrobić test ale obawiam się , że mogłam być w ciąży , A ten okres to jakieś krwawienie poronne trochę za dużo może się naczytałam ale nie wydaje mi się ten kolor normalny i to złe samopoczucie daje mi do myślenia
Tylko mam do was pytanie czy to możliwe żeby krwawienie implantacyjne było, aż tak obfite jak okres? Kupiła test zrobię jutro Ale cały czas się nie pokoje czy wszystko jest w porządku
Słyszałam, ze może być krwawienie imp. Właśnie w dniach spodziewanej @ albo to nie ciąża tylko poprostu @ . Poczekaj do rana zrób test i będziesz wiedzieć
 
Czasem kobiety w ciazy plamią lub krwawią a lekarzom nie udaje sie zdiagnozować przyczyny. Ja tak miałam dwa razy.
Jesli jest tak jak piszesz to na krwawienie implantacyjnego troche za późno.
Jesli to ciaza to test powinien juz wyjsc nie ma co sie głowic
 
Witam
Ogółem parę dni po Owulacji zaczął boleć mnie jajnik ból trwał około tygodnia i stał się słabszy
Zaczęłam mieć zachcianki odepchnęło mnie od papierosów czułam, że dzieje się coś innego z moim organizmem często oddawałam mocz
Okres miałam regularny zawsze niedawno dostałam znów spóźniony 3 dni byłam pewna ,że to nie ciąża ale zaczęłam robić się niedawno ospała nie wymiotuje ale mam od niedawna uczucie ciężkości na żołądku
Tylko nie pokoi mnie ten okres ponieważ wczoraj był skąpy myślałam,że dzisiaj już minie ,A zamiast tego wypływa ze mnie zamiast krwi brązowa maź to nie jest czysta krew chce zrobić test ale obawiam się , że mogłam być w ciąży , A ten okres to jakieś krwawienie poronne trochę za dużo może się naczytałam ale nie wydaje mi się ten kolor normalny i to złe samopoczucie daje mi do myślenia
Tylko mam do was pytanie czy to możliwe żeby krwawienie implantacyjne było, aż tak obfite jak okres? Kupiła test zrobię jutro Ale cały czas się nie pokoje czy wszystko jest w porządku
Najlepiej zrób test wtedy wszystko się wyklaruje. Ja nie miałam żadnych objawów ciążowych po za jednym - okresu nie dostałam wcale. No teraz doszedł mi przeogromny brzuch i kopy dziecka:) Nieraz jak się bałam, że mogę być w ciąży jeszcze wtedy, gdy na to nie byłam dojrzała i pomimo, że to nie było możliwe, doszukiwałam się objawów we wszystkim nawet w złamanym paznokciu. Test zrób najlepiej z rana :) dla pewności możesz jeszcze iść na bete.
 
Do góry