reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne. Jak wygląda?

reklama
Hej ,
Mam pytanie .
4.02 dostałam @
Owulacje miałam między 17 a 18 dc bo bylam u gina w 20dc potwierdziła że byla owu bo jest ciałko. W 23 dc dostalam chyba @ tylko trochę mniejszy niż zawsze. Czy może to być ciąża?
 
W pierwszej ciąży nie miałam plamienia implantacyjnego, myślałam że jestem znów w ciąży po 2 miesiącach po poronieniu samoistnym - miałam dziwny okres. Poszłam do gina i okazało się, że mam początek/koniec infekcji (złapaną prawdopodobnie na basenie) która objawiała się mocnymi bólami pobrzusza. Po za tym w pierwszej ciąży też miałam bóle podbrzusza i stąd nadzieja na kolejną ciążę. Zatem dziewczyny, nieprawidłowości w @ to nie zawsze ciąża. Trzeba też sprawdzić czy wszystko ok, infekcje też wpływają na płodność. Powodzenia w staraniach o bobo :)
 
W pierwszej ciąży nie miałam plamienia implantacyjnego, myślałam że jestem znów w ciąży po 2 miesiącach po poronieniu samoistnym - miałam dziwny okres. Poszłam do gina i okazało się, że mam początek/koniec infekcji (złapaną prawdopodobnie na basenie) która objawiała się mocnymi bólami pobrzusza. Po za tym w pierwszej ciąży też miałam bóle podbrzusza i stąd nadzieja na kolejną ciążę. Zatem dziewczyny, nieprawidłowości w @ to nie zawsze ciąża. Trzeba też sprawdzić czy wszystko ok, infekcje też wpływają na płodność. Powodzenia w staraniach o bobo :)
Ja miałam plamienie w 2 ciążach ale nie wiem chyba nie impatancyjne bo kilka dni przed testem, to było 30 killka dc i potem zaraz test i pozytywny 🧐 myślałam ze to się okres rozkręca a to jednak nie :)
 
Ja miałam plamienie w 2 ciążach ale nie wiem chyba nie impatancyjne bo kilka dni przed testem, to było 30 killka dc i potem zaraz test i pozytywny 🧐 myślałam ze to się okres rozkręca a to jednak nie :)
Test to zawsze robię przy staraniach dla pewności 2 dni po rozpoczęciu krwawienia. Już wiem, że może być inaczej. Znajoma mówiła, że miała 3 miesiące krwawienie w okresie @ a była w ciąży. Moja mama dowiedziała się o ciąży w 5 miesiącu - miała nieregularne cykle od leków. 12 lat młodszy ode mnie brat urodził się zdrowy.
 
Test to zawsze robię przy staraniach dla pewności 2 dni po rozpoczęciu krwawienia. Już wiem, że może być inaczej. Znajoma mówiła, że miała 3 miesiące krwawienie w okresie @ a była w ciąży. Moja mama dowiedziała się o ciąży w 5 miesiącu - miała nieregularne cykle od leków. 12 lat młodszy ode mnie brat urodził się zdrowy.
Nooo racja Tak często bywa
 
reklama
Przepraszam za pytanie może nie do tematu ale chciałam się poradzić 24 odbyłam stosunek natomiast 25 wzięłam tabletkę ellaone bo nie jestem jeszcze gotową 2 dni później dostałam krwawienia które trwało 7 dni czy możliwe że to było krwawienie implatacyjne? I jestem w ciąży
 
Ostatnia edycja:
Do góry