reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne. Jak wygląda?

Ja myślałam, że dostałam okresu może rzeczywiście to była bardziej jasna krew, ustało po godzinie i już wiedziałam że jestem w ciąży. Powodzenia :)
 
reklama
Hej kochane. Jestem dziś 10 dni dpo. Myślałam, że dostałam @. Na bieliźnie miałam 2 jasno brązowe plamki. Czytałam, że przy implantacji może pojawić się plamienie, ale raczej różowe. Jak było u Was? 🤔🙂

Jeśli to nie byłby okres to kiedy test może pokazać ciążę? Jutro rano już powinno być coś widoczne?

Dzięki za odpowiedzi 🤩
Ja miałam implantacje w 25dc. Byłam pewna że zaczął mi się okres. Rozowa krew całkiem sporo. Normalna jak zwykle. Ale drugiego dnia już tylko ciemnobrązowe plamienie i w połowie dnia koniec. Dziś w dniu@ 2kreski. Normalnie bolam mnie brzuch. Nawet bar iej. Jajniki też. Piersi bardziej urosly.
 
Brzuch raczej nie bo mnie przy okresie nie boli ale taki lekki dyskomfort czułam i krwawienie było jak zwykle pierwszego dnia , normalna krew tylko mniej. tak przez trzy dni, w niedziele wieczorem juz coraz mniej.
Trzymam kciuki zeby to było to ;)
U

U mnie chyba niestety okres się rozkręca... 😣 Trudno noo.. Znów będziemy próbować. Oby się udało w tym cyklu 🍀
 
Moje wyglądało jak @. Trochę skąpa co prawda ale żywa w pierwszy dzień, potem brunatna kolejne 2 dni. Pare dni później test pokazał blada krechę, potem coraz ciemniejsza. Dziś 31tc.
Oleczka a jak się załątwiałaś to miałaś na ślad papierze i w toalecie zabarwiona wodę?
 
Oleczka a jak się załątwiałaś to miałaś na ślad papierze i w toalecie zabarwiona wodę?
Tak, brudziło papier, myślałam że to po prostu @. Ale zastanawiało mnie jedno. W czasie gdy miałam mieć owulacje - regularne miesiączki-to był 15.12 w nocy obudzilo mnie silne uklucie w lewym jajniku. Jajniki mnie nigdy nie bola przed miesiączka a tym bardziej w połowie cyklu. I czułam że się coś zadziało - dlatego zrobiłam test mimo że było krwawienie wyglądające jak @.
 
reklama
Z tym że ja mialam baardzo intensywne i obfite @. Było tego mniej ale dalej dużo. U kobietki która ma raczej średniej obfitości @ może być faktycznie malutka ledwo zauważalna ilość krwi przy implantacji..
 
Do góry