reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne. Jak wygląda?

A czy możliwe, że implantacja trwa dłużej niż te magiczne 3 dni? Wszędzie w internecie piszą o max. 3 dniach. U mnie takie plamienia pojawiły się w czwartek późnym wieczorem, potem cały łikend raz coś było, raz nie. Jeszcze wczoraj (w poniedziałek) z rana widziałam taki śluz w kolorze właśnie kawy z mlekiem, dziś już czysto ... Okresu powinnam dostać w przyszły weekend, dziś zrobiłam test i jest negatywny.
 
reklama
A czy możliwe, że implantacja trwa dłużej niż te magiczne 3 dni? Wszędzie w internecie piszą o max. 3 dniach. U mnie takie plamienia pojawiły się w czwartek późnym wieczorem, potem cały łikend raz coś było, raz nie. Jeszcze wczoraj (w poniedziałek) z rana widziałam taki śluz w kolorze właśnie kawy z mlekiem, dziś już czysto ... Okresu powinnam dostać w przyszły weekend, dziś zrobiłam test i jest negatywny.
Też czytałam właśnie ze max 3 dni a ja w zeszłym roku miałam minimum dosłownie parę godzin i to w kolorze jasno różowym.
 
Dziękuję :) dziś robiłam i nic nie wyszło. Biorąc pod uwagę fakt, że delikatne plamienie zaczęło się w czwartek, to myślę, że już coś powinno być. Ale nie tracę nadziei, sprawdzę w następny poniedziałek, o ile w weekend nie dostanę jednak okresu ;)
To zaciskam jeszcze bardziej kciuki za II kreseczki. Ja pierwsze podejście robię jutro
 
(nie) dziękuję. Ale jakoś im bliżej testu tym bardziej wątpię żeby się mogło udać po poronieniu. A ta nadzieję mam przez to że 28dc miałam 3-4 krople krwi i do dzisiaj się już to nie pojawiło.

Ja mam wrażenie, że to forum działa na mnie okresopędnie ;) udzielałam się tu bodajże 2 razy, za każdym razem myśląc, że może się udało. A za każdym razem, niemal z chwilą dodania posta, dostawałam okresu 😂 teraz podobnie - już zaczyna mnie boleć brzuch, także chyba nic z tego nie będzie.

Wierzę, że u Ciebie się uda, a jak nie to może się spotkamy za miesiąc na kwietniowych :)
 
reklama
Ja mam wrażenie, że to forum działa na mnie okresopędnie ;) udzielałam się tu bodajże 2 razy, za każdym razem myśląc, że może się udało. A za każdym razem, niemal z chwilą dodania posta, dostawałam okresu [emoji23] teraz podobnie - już zaczyna mnie boleć brzuch, także chyba nic z tego nie będzie.

Wierzę, że u Ciebie się uda, a jak nie to może się spotkamy za miesiąc na kwietniowych :)
To forum zaczyna mnie od nowa nakręcać [emoji1787][emoji1787] aż mi głupio że sobie robię nadzieję że się udało (a to wszystko przez te plamienie 28dc)[emoji85][emoji85] było to by cudem bo ja nigdy nie zaszłam w ciążę zaraz po poronieniu. Zawsze trwało to dość długo.

Ból brzucha też jest na początku ciąży wiec nie trać nadziei tylko ja od nowa nabieraj [emoji4]
 
Do góry