reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne

Dołączył(a)
23 Styczeń 2019
Postów
1
Witam. Mięsiaczkuje regularnie od kilku lat co do dnia,według prowadzonego kalendarza. Nie stosuje antykoncepji od roku. Ostatnią miesiaczke miałam 5-9 styczeń,następną powinnam mieć od 29 stycznia. 21 stycznia dostałam krwawienia, 8 dni za wcześnie. Utrzymuje się do dzisiaj, jednak nie wystąpiły byle brzucha tak jak mialam zawsze przez pierwsze dwa dni. Czytałam że może być to plamienie implantacyjne, seks uprawialam podczas owulacji,więc wszystko by się zgadzało. Jednak krwawienie jest dosyć obfite, krew jest ciemna,tak jak w trakcie miesiączki. Co mam myśleć?
 
reklama
Rozwiązanie
Na moje oko miesiączka lub jakieś srodcykliczne plamienia. Nigdy nie będzie tak że zawsze wszystko jest jak w zegarku. Ale za mało danych, same cyfry i daty to zdecydowanie za malo pewnych danych. Jeśli jednak zagniezdzenie to po 2-4dniach już ten test czuly na 10jednostek powinien pokazać Ci czy ciąża.
Na moje oko miesiączka lub jakieś srodcykliczne plamienia. Nigdy nie będzie tak że zawsze wszystko jest jak w zegarku. Ale za mało danych, same cyfry i daty to zdecydowanie za malo pewnych danych. Jeśli jednak zagniezdzenie to po 2-4dniach już ten test czuly na 10jednostek powinien pokazać Ci czy ciąża.
 
Rozwiązanie
Do góry