reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie Implantacyjne

Dołączył(a)
10 Kwiecień 2021
Postów
2
Hej . Staram się z narzeczonym o dziecko , wcześniej , pilnowała dokładnie kalendarzyka , ale nigdy mimo owulacji nie nastał TEN MOMENT . Teraz poszliśmy na żywioł i nie pilnowaliśmy dni , według mojego kalendarza co się później okazało były to „ niskie szanse na zajście w ciąże „ dziś mija 6- sty dzień , i wczoraj dostałam olśnieni czyli w 5 ty dzień z opisu jest to plamienie implantacjne . Jestem ciekaaa czy któraś z Mamuś miała takie objawy i to jeszcze tak wcześnie ? Czy jest szansa na ciąże ? Dodam ze owulacja zaczyna mi się dzisiaj a do okresu pozostało 15 dni . Kiedy mogę zrobić test ? Czy raczej nie mam co się łudzić ?
 
reklama
To raczej plamienie okołowulacyjne, a nie implantacja. Żeby doszło do implantacji, to najpierw musi być owulacja... Zatestować możesz w terminie @.
 
Jak wyzej ,to raczej owulacja, ja jak zyje nie miała, jak i w 3 ciążach nie miałam plamienia implantacyjnego
 
Do góry