reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie implantacyjne?

Dołączył(a)
11 Kwiecień 2021
Postów
5
Cześć,

Staramy się od dziecko już kilka dobrych lat.
Biorę bromergon 1x1, aromek 1 tabletka 3-7 dc (dopiero 2 cykle)
W tym cyklu 23 dnia zauważyłam kroplę żywej krwi, później 26-27 dc brązowe plamienie. Testy codziennie wychodzą negatywne.
Czy to mogło być plamienie implantacyjne? Jutro lecę robić betę.

Dajcie znać co o tym sądzicie :)

Dziękuję <3
 
reklama
To może być plamienie z niedoboru progesteronu... Ja tak mam od jakiegoś czasu. :( A też wcześniej tak nie miałam.

Jeśli testy są negatywne, a okres nawet się nie spóźnia, to ja nie widzę potrzeby lecieć tak szybko na betę... 🤷 Nie szkoda kasy?

Oczywiście trzymam kciuki.
 
Raczej regularne 28-30.
Też wydaje mi się że już powinny być wiarygodne. Zrobiłam znowu z porannego moczu i dalej negatyw... Chyba po prostu muszę umówić się do ginekologa :(
 
Raczej regularne 28-30.
Też wydaje mi się że już powinny być wiarygodne. Zrobiłam znowu z porannego moczu i dalej negatyw... Chyba po prostu muszę umówić się do ginekologa :(
W wiarygodność testów często bym wątpiła, a nawet nie nazywała wiarygodnymi w żadnym momencie, ale mimo wszystko nie chcę nikogo nakręcać, zapewne u każdego wygląda to inaczej. U mnie same białe testy to obecnie 20tc ciąży :) a robiłam z porannego moczu i tylko po terminie miesiączki, bo nie staraliśmy się o dzidziusia dlatego nawet nie myślałam, żeby wcześniej cokolwiek sprawdzać. Kiedy poszłam na betę w tym samym czasie to tam już było prawie 4tys. I 6 tydzień ciąży na usg. Także obecnie na swoim przykładzie nie sugerowałabym się domowymi testami, a konkretnym badaniem lekarskim, bo jak widać czasem może to wprowadzić w niemały błąd, sama najadłam się stresu przez te sytuacje skoro negatywny test=brak ciąży :) nie zawsze...
 
reklama
reklama
Do góry